Голограма для короля (2016) українською

Оцінка
Жанридрами, комедії
КраїнаВеликобританія, Німеччина, Мексика, США, Франція
У головних роляхТом Генкс
РежисерТом Тиквер
Премʼєра
Бюджет$30 000 000
Збори$4 654 625
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиЯк почати нове життя: 20 фільмів

Головний герой фільму - Ален Клей. Справи в бізнесі йдуть погано, термін дії шлюбу, схоже, теж закінчується, а тут ще й гроші потрібні для навчання дочки. Щоб якось вийти з цього замкнутого кола, Ален відправляється в Саудівську Аравію, де планує просунути один свій проект.

Поки йому довелося чекати на зустріч з королем, герой ознайомився з арабським світом, його таємницями і загадками. Тоді ще ніхто навіть уявити собі не міг, чим закінчитися ця подорож для Алена Клея.

Коментарі

А

Приємне враження від фільму як в цілому так і від гри акторів.Доволі простий сюжет, але дивитись цікаво. Фон на якому все відбувається - пустеля, море,архітектура створює враження, що глядач особисто зробив невелику подорож в Саудівську Аравію.

А

Я завжди з повагою відношуся до тих яскравих образів, що створює неперевершенийй Том Генкс. Але цього разу мен було не ціково спостерігати за його гроюу. Я нудьгувала та не могла дочекатися моменту, коли скінчиться дана стрічка.

Т

Я ніколи не пропускаю ті фільми, де грає Том Генкс. Я завжди у захваті від його героїв. Так сталося і цього разу. До того ж сюжет фільму мені дуже сподобався – я не відводила очей від екрану. На мою думку, цей фільм буде корисним багатьом людім і я рекомендую його до перегляду.

Схожі фільми

драми
комедії
драми
комедії
драми
комедії
мелодрами
драми
мелодрами
драми
трилери
фентезі
драми
комедії
кримінал
біографії
драми
комедії
спортивні фільми
драми
комедії