Люди Ікс: Апокаліпсис (2016) українською

Оцінка
Жанрибойовики, пригоди, фантастика
КраїнаСША
У головних роляхДжеймс Макевой, Майкл Фассбендер, Дженніфер Лоуренс, Ніколас Голт, Оскар Айзек, Роуз Бірн
РежисерБраян Сінгер
Премʼєра
Бюджет$178 000 000
Збори$543 934 787
Декада2010-х
ДобіркиЛюди Ікс: всі частини

Незважаючи на те, що Люди Ікс воюють між собою, щоб захистити звичайну людини, вони все ще повинні боротися і за своє існування. Але одного разу з'явився гірший ворог і ім'я його Апокаліпсис. Він прийшов на землю, щоб знищити людство, і тільки Люди Ікс можуть зупинити його.

Як ми всі знаємо, що Апокаліпсис завжди приходить разом зі своїми 4 вершниками, але не цього разу. Він прекрасно розуміє, що серед людей знайдеться хороша заміна. Адже серед них завжди є ті, що теж готові знищити все людство.

Коментарі

Д

фільм класний

Н

Класний фільмец

Б

На мою думку, у даному фільмі забагато комп’ютерної графіки. Мабуть, це зробило картину не такою привабливою. Але скоріше за все знайдуться і такі глядачі, які будуть від цього видовища у захваті. Тому я не стану нікому нав’язувати своє відношення до стрічки.

М

Як це не дивовижно, але стрічка мені відразу сподобалася. Єдине, що мене засмутило, так це титри, які я не встигав повністю прочитати. Але зміст розмов був мені зрозумілим і без перекладу. Тому я задоволений тим, що побачив у кінозалі. Рекомендую.

Т

Такі фільми, як цей, ніколи не входили до кола моїх особистих уподобань. Тому я пішов його перегллянути лише тому, що мав багато вільного часу. Не можу сказати про те, що там мені все сподобалося, але один раз його все ж таки можна переглянути.

С

Такі фільми ніколи не привертали моєї уваги раніше, мабуть, такий стан речей залишиться і на подальше. На мою думку, ці стрічки не мають право бути показаними широкому колу глядачів, так як вони здатні лише задурювати мозок звичайної людини.

Н

Мені цей фільм відразу дуже сподобався. Він видовищний, актори грають неперевершено, а на додаток до цього я у захваті від чарівних краєвидів і приємною музики. Тому я від всього серця рекомендую переглянути цю стрічку всім, без виключення.

Схожі фільми

бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі