Комуна (2016)

Комуна (2016)
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанридрами
КраїнаДанія, Нідерланди, Швеція
У головних роляхУльріх Томсен
Премʼєра
Збори$57 298
Декада2010-х
ДобіркиЯк почати нове життя: 20 фільмів

Головні герої - Ерік і Анна, разом зі своєю дочкою живуть в старій Данії. У пошуках однодумців вони збирають людей, схожих за способом життя, в комуну. Вони з ними спілкуються, гуляють та просто відпочивають. Адже це їхня мрія з дитинства - жити вільно і незалежно.

І частково їм це вдається. У них роскішна вілла в одному з престижних районів Копенгагена. Все інше знаходиться на етапі вдосконалення.

Здавалось, ну чого можна іще бажати? Але є одне "але"! Одного разу на знак рівноправності та вільних стосунків Ерік приводить нову коханку, але Ані це взагалі не подобається..

Додати новий коментар

Коментарі

Б

Все начебто непогано складається у багатої родини, що проживає на віллі в Копенгагені і мріє про створення комуни з людей, близьких за поглядами. На жаль, це рішення не для всіх членів сім'ї має приємні наслідки.

В

Мене завжди приваблювали проблеми молоді. Зрозуміло, що я не зміг пройти осторонь саме цієї стрічки. Я переглянув її, і мені здалося, що вона дуже швидко скінчилася, так як події фільму мене відразу і повністю захопили та утримували у напрузі.

К

Вважаю, що на дану стрічку має сенс звернути увагу лише під конкретний настрій, зокрема, якщо є велика потреба комусь незнайомому добре поспівчувати. Але мені сподобалася режисерська робота, все ж інше, як на мене, призначене для перегляду лише великому шанувальнику.

В

Мені здається, що зрозуміти сюжет цієї стрічкі зуміють лише дорослі люди. Тому я рекомендую саме їм передивитися цей фільм. До того ж він розповідає про такі важливі речі, як можливість позбавитися самотністі та навчитися жити у соціумі з іншими людьми.

М

Відразу хочу висловитися на користь сюжету, проблеми, розв’язки стрічки, гри акторів та її атмосфери. Але мені не сподобалося те, що ідея комуни якось не була обгрунтована саме у цьому видовищі. Тому вирішуйте самі – чи має сенс дивитися цю картину.

Схожі фільми

драми
мелодрами
фантастика
драми
кримінал
трилери
біографії
драми
історичні фільми
пригоди
біографії
драми
спортивні фільми
детективи
драми
трилери
драми
кримінал
мюзикли
детективи
драми
мелодрами
трилери