Комуна (2016)

Оцінка
Жанридрами
КраїнаДанія, Нідерланди, Швеція
У головних роляхУльріх Томсен
Премʼєра
Збори$57 298
Декада2010-х
ДобіркиЯк почати нове життя: 20 фільмів

Головні герої - Ерік і Анна, разом зі своєю дочкою живуть в старій Данії. У пошуках однодумців вони збирають людей, схожих за способом життя, в комуну. Вони з ними спілкуються, гуляють та просто відпочивають. Адже це їхня мрія з дитинства - жити вільно і незалежно.

І частково їм це вдається. У них роскішна вілла в одному з престижних районів Копенгагена. Все інше знаходиться на етапі вдосконалення.

Здавалось, ну чого можна іще бажати? Але є одне "але"! Одного разу на знак рівноправності та вільних стосунків Ерік приводить нову коханку, але Ані це взагалі не подобається..

Коментарі

Б

Все начебто непогано складається у багатої родини, що проживає на віллі в Копенгагені і мріє про створення комуни з людей, близьких за поглядами. На жаль, це рішення не для всіх членів сім'ї має приємні наслідки.

В

Мене завжди приваблювали проблеми молоді. Зрозуміло, що я не зміг пройти осторонь саме цієї стрічки. Я переглянув її, і мені здалося, що вона дуже швидко скінчилася, так як події фільму мене відразу і повністю захопили та утримували у напрузі.

К

Вважаю, що на дану стрічку має сенс звернути увагу лише під конкретний настрій, зокрема, якщо є велика потреба комусь незнайомому добре поспівчувати. Але мені сподобалася режисерська робота, все ж інше, як на мене, призначене для перегляду лише великому шанувальнику.

В

Мені здається, що зрозуміти сюжет цієї стрічкі зуміють лише дорослі люди. Тому я рекомендую саме їм передивитися цей фільм. До того ж він розповідає про такі важливі речі, як можливість позбавитися самотністі та навчитися жити у соціумі з іншими людьми.

М

Відразу хочу висловитися на користь сюжету, проблеми, розв’язки стрічки, гри акторів та її атмосфери. Але мені не сподобалося те, що ідея комуни якось не була обгрунтована саме у цьому видовищі. Тому вирішуйте самі – чи має сенс дивитися цю картину.

Схожі фільми

драми
мелодрами
фантастика
драми
кримінал
трилери
драми
мелодрами
драми
кримінал
трилери
вестерни
драми
біографії
драми
історичні фільми
мелодрами