Колонія Дігнідад (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, мелодрами, трилери
КраїнаНімеччина, Люксембург, Франція
У головних роляхЕмма Вотсон, Даніель Брюль, Мікаел Нюквіст
Премʼєра
Бюджет$14 000 000
Збори$113 131
Декада2010-х

Іноді через любов люди готові на дуже відважні вчинки, такі як, наприклад, відправитися заради коханої людини до в'язниці..

Після викрадення, німецького журналіста Даніеля відправили в колонію «Дігнідад». Це поселення видає себе за благодійну комуну, але насправді там зібралися колишні офіцери вермахту. Це місце - пекло, гніздо нацистів.

Даніель став тут рабом і матеріалом для експериментів.

Його дівчина Олена планує врятувати коханого. Але для цього їй доведеться відправитися у в'язницю...

Коментарі

А

весь фільм на одному диханні, адреналін просто зашкалював, а серце вилітало грудей від переживання за героїв

М

Я подивилася картину і вона мені не сподобалася, так як я не повірила у її сюжет, а також грі акторів. Гадаю, що режисер міг запропонувати глядачеві щось більш досконале та цікаве. Вважаю, що перегляд даної стрічки доброго гумору людині не додасть.

А

На мою думку, саме дорогоцінне з того, що має людина, це є його життя. Тому потрібно зберігати його, а не відшукувати зайвих пригод. Вважаю, що цей фільм є неправильним, так як навчає молоде покоління зовсім не тому, чому потрібно.

Ф

Я завжди із задоволенням дивлюся фільми, в яких мова йде про щире кохання. Мені здається, що кохання здатне зробити людину набагато кращою, ніж вона є. А тут ще така цікава сюжетна лінія, що надає багато можливостей добре поміркувати про те, на що можна піти заради коханої людини.

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
драми
мелодрами
трилери
драми
мелодрами
біографії
драми
мелодрами
трилери
драми
мелодрами
фантастика
детективи
драми
трилери
драми
мелодрами
драми
трилери
фантастика