Любіть Куперів (2015)

Любіть Куперів (2015) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрикомедії
КраїнаСША
У головних роляхАлан Аркін, Джон Гріз, Ед Гелмс, Даян Кітон, Ентоні Макі
Премʼєра
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиФільми, в яких багато кінозірок, В очікуванні Різдва: фільми для святкового настрою

Що може бути краще, ніж Різдво, на яке зібралася вся родина?! Ось так само вважає і сімейство Куперів, точніше - найстарші з них, бо на саме свято збираються представники чотирьох поколінь.

Ось тільки без проблем і пригод у них ніколи не обходиться, бо треба пам'ятати, що всі ми люди, і не є ідеальними.

Ось, наприклад, одна з дочок все ще незаміжня, і це стає темою для обговорення кожного разу, коли родина збирається за святковим столом. Тому на цей раз вона привела з собою першого зустрічного, який погодився підіграти дівчині. Друга дочка ніяк не могла вибрати подарунки, тому зважилася на крадіжку, а син не може знайти підхід до своєї дитини, яка вже ну дуже самостійна..

То ж як пройдуть свята у Куперів цього року?

Додати новий коментар

Коментарі

М

Оце так комедія – справжнє свято для людей різного віку! Мені було весело на всі 100%! Я насміялася від души та ще й побачила атрибутику Різдва, яку полюбляю з дитинства. Рекомендую переглянути цей фільм усім, не пожалкуєте про витрачений час!

B

Я з дитинства дуже полюбляю атмосферу Різдва, особливо коли воно відбувається у сімейному колі. Тому від стрічки очікувала тільки приємних і несподіваних емоцій. Так і сталося. Фільм мені сподобався, я задоволена і дуже добре перепочила, чого всім бажаю.

Схожі фільми

комедії
кримінал
комедії
мультики
мюзикли
пригоди
сімейні фільми
фентезі
комедії
трилери
комедії
жахи
фентезі
бойовики
комедії
кримінал
трилери