Бруклін (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, мелодрами
КраїнаВеликобританія, Ірландія, Канада
У головних роляхСірша Ронан, Донал Глісон, Джим Бродбент, Джулі Уолтерс
Премʼєра
Бюджет$11 000 000
Збори$62 076 141
Декада2010-х
Добірки50 найкращих фільмів XXI століття, Найкращі фільми за останні 10 років

Як почувається людина, коли перед нею стоїть складний вибір, від якого буде залежить подальше життя?!

Молода дівчина Еліс Лейсі покинула рідну Ірландію і відправилася в Америку в пошуках кращого життя, залишивши вдома маму і сестру Роуз.

Героїня оселилася в Брукліні, зіткнувшись з важким періодом адаптації. Але з часом життя почало налагоджуватися, тим більше, що Еліс познайомилася з красивим італійцем Тоні. У неї навіть з'явилися почуття до хлопця.. Але погані новини з дому змусили дівчину повернутися до Ірландії, - померла її сестра.

Вдома Еліс познайомилася з Джимом, і хоча обіцяла Тоні повернутися до Америки через місяць, тепер вона не знає, як вчинити правильно. Адже дівчина завжди мріяла жити в любій серцю Ірландії..

Коментарі

Н

Фільм надзвичайний! Пошуки кращої долі притаманні не тільки ірландцям, розповідь про те,як люди жертвують чимось,і завойовують своє місце під сонцем. Ірландські краєвиди просто фантастичні,зелені поля,ліси...в NY такого немає

М

Гарна картина.І нам в Україні таких потрібно побільше. Наша Батьківщина теж неймовірна!

Э

Перегляд цієї картини буде у нагоді у самі скрутні часи. Він допоможе також впоратися відразу зо всіма негараздами, і це прекрасно відобразиться на почуттях людини. Я отримала справжнє задоволення від перегляду картини і пропоную глядачам звернути на неї увагу.

Л

Прекрасна стрічка! Мені здається, що її було відснято саме для жінок, які скоріше за все будуть від картини у повному захваті. Мене особисто підкорив сюжет фільму, а також прекрасна робота акторів. Тому я від щірого серця пропоную цю стрічку до перегляду.

П

Мене дуже рідко можна здивувати стрічкою, але цей фільм мене просто підкорив. Я з великою увагою спостерігала за подіями, які відбувалися на екрані. Як на мене, то сюжет даної стрічки є блискучим, а актори чудово вжилися до своїїх образів.

А

Чудовый фильм. Сподобаеться людям яки видйжалы далеко вид ридного дому, и видчувалы те саме що и ця головна героиня цего фильму

М

Взагалі я полюбляю мелодрами. Як тільки побачу цей цікавий для мене жанр у титрах, відразу виникає бажання переглянути нову стрічку. Так сталося і в цей раз. Охоче подивилася, фільм сподобався. Тому рекомендую тим, хто полюбляє мелодрами.

Р

У цій милій моїй душі мелодрамі розповідається про життя та звичаї Ірландії. Мабуть, у кожному кадрі відчувається любов до цієї своєрідної землі. Образ головної героїні, якій довелося зробити нелегкий вибір між коханням до чоловіка та до Батьківщини, справив на мене лише позитивне враження.

Схожі фільми

бойовики
драми
мелодрами
пригоди
драми
мелодрами
комедії
мелодрами
драми
мелодрами
пригоди
детективи
комедії
кримінал
пригоди
драми
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
фантастика