Лицар кубків (2015)

Оцінка
Жанридрами, мелодрами
КраїнаСША
У головних роляхКрістіан Бейл, Кейт Бланшетт, Наталі Портман, Брайан Деннехи, Антоніо Бандерас, Фріда Пінто
РежисерТерренс Малік
Премʼєра
Збори$566 006
Декада2010-х

Головний герой фільму - сценарист, який ніяк не може розібратися в дивних речах, що відбуваються навколо нього. Після смерті брата у нього погіршилися стосунки з батьком. І тепер, щоб якось забути про біль, він проводить весь час на вечірках, де знайомиться з різними жінками. Але кожна така зустріч наближає головного героя до пошуку свого місця в цьому світі.

Коментарі

С

Мабуть, у світі знайдеться багато людей, які полюбляють саме такі стрічки. Але я до них не належу. Тому час, який довелося затратити на перегляд фільму, я витратив даремно. Сподіваюся, що більше у подальшому я ніколи так не помилюся.

О

Не можу сказати, що все, що було у фільмі, виглядало погано, так як на образи, сюжет та розмови я відразу звернув свою увагу. Але зміст картини для мене не завжди був зрозумілим. Тому я залишився незадоволеним саме тим, як провів свій черговий вихідний.

З

Ніяких приємних спогадів після перегляду ця стрічка, на жаль, мені не залишила. Але її має сенс переглянути тим, хто займається декором інтер’єру, кінокритикам та початківцям кінематографістам. Головної мети фільму я так і не зрозуміла.

Схожі фільми

драми
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
фентезі
драми
мелодрами
драми
мелодрами
сімейні фільми
фентезі
біографії
драми
історичні фільми
мелодрами
драми
мелодрами