Макбет (2015)

Макбет (2015) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанривійськові фільми, драми
КраїнаВеликобританія, США, Франція
У головних роляхМайкл Фассбендер, Маріон Котіяр, Педді Консідайн, Шон Харріс, Джек Рейнор
Премʼєра
Декада2010-х

Події цього фільму перенесуть нас в Шотландію ХI століття, коли шотландський владика Макбет намагається завоювати всю Англію.

Незважаючи на те, що вдома його чекає дружина-красуня, яка нещодавно втратила дитину, він не перестає вбивати своїх ворогів, а іноді навіть невинних людей.

Вона розуміє, що руки чоловіка вже по лікоть в крові, і хоче це змінити, адже незабаром може втратити і самого Макбета, тому вирішує «допомогти» чоловікові позбавлятися від конкурентів у боротьбі за корону.

Додати новий коментар

Коментарі

А

Історична тематика – це саме те, що більш за все приваблює мене у житті. Зрозуміло, що я завжди звертаю свою увагу на екранізацію творів, зокрема Шекспіра. Чесно кажучи, даний фільм призвів на мене прекрасне враження, і я згодом його ще раз перегляну.

Р

Я з великим незадоволенням досидів у залі до самого закінчення даної стрічки, так як ця екранізація окрім люті, інших емоцій мені так і не подарувала. Але мені б хотілося сказати про костюми, які були дуже красивими, і повністю відповідали своєї епосі.

З

Багато чого цікавого я побачила у даній картині. Незважаючи на те, що в неї присутні містика та чаклунсьтво, фільм було дивитися легко завдяки неперевершеній грі акторів. Я отримала задоволення. Тому вважаю, що цю стрічку має сенс подивитися хоча б один раз.

М

Я завжди з великим задоволення переглядаю екранізації творів Шекспіра. Так сталося і з «Макбетом». Ця стрічка просто чудова! Актори грають неперевершено, операторська робота достойна тільки найкращих епітетів, а музика мабуть відразу припала мені до душі. Рекомендую всім для перегляду, отримаєте велику насолоду!

Схожі фільми

бойовики
військові фільми
драми
історичні фільми
пригоди
трилери
бойовики
військові фільми
драми
мелодрами
трилери
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
військові фільми
драми
історичні фільми
кримінал
трилери
бойовики
військові фільми
драми
трилери
детективи
драми
трилери
бойовики
військові фільми
драми
трилери