Хто в домі тато (2015)

Хто в домі тато (2015) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрикомедії, сімейні фільми
КраїнаСША
У головних роляхВілл Ферелл, Марк Волберг, Лінда Карделліні, Томас Гайден Чорч
Премʼєра
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиКращі фільми для довгих вихідних

А що б ви зробили заради дітей, матір яких дуже сильно любите? Ось Бред, наприклад, намагається зі всіх сил сподобатися їм, робить все, щоб стати для них справжнім татом. Ось тільки дітлахи визнають лише біологічного татуся - Дасті, який вирішив, що сім'я - це не для нього, він вільний птах.

Але все ж таки в один момент йому захотілося повернутися до сімейства, більше того - він хоче вижити з родини Бреда, і зайняти місце головного.

Як будуть розвиватися події? Чи зможе Бред втриматися в сім'ї, чи Дасті все ж приймуть назад з з розпростертими обіймами?

Додати новий коментар

Коментарі

Э

Таку стрічку має сенс подивитися у часи розпачу. Мабуть, тоді все погане залишиться десь далеко, а з’явиться велике бажання бути щирим та щасливим. Я за те, щоб таких картини було як можна більше, так як вони допомагають додавати барв до життя.

А

Не впевнена, що ця картина справить позитивне враження на тих глядачів, які віддають перевагу фільмам серйозного жанру, але саме тут відчувається добра сбалансованість між сюжетом та гумором. Актори ж просто чудово зуміли передати глядачеві свої емоції.

М

Із великим задоволенням я переглянула цю стрічку. Мені сподобався сюжет, гра акторів, а також операторська робота. В картині є піднято багато таких питання, які потрібно обговорювати разом. Тоді, мабуть, ставлення людей один до одного буде значно кращим.

С

Я не розумію, як можуть не сподобатися ті стрічки, де грає Роберт де Ніро. Вважаю, що він своєю лише присутністю здатний прикрасити яку завгодно комедію. З ним не може бути нудно. Спасибі за ті позитивні почуття, що я отримала від цього фільму.

Ш

Сама ідея фільму мені сподобалася. Але вважаю, що гумор, яким пронизаний фільм, не є висококласним, мені навіть не зрозуміло, на кого він взагалі розрахований. Тому я навить розлютився, що за свої гроші прийшов дивитися якусь непотрібну гидоту.

Схожі фільми

драми
комедії
сімейні фільми
бойовики
комедії
кримінал
бойовики
комедії
мультики
сімейні фільми
фантастика
бойовики
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
фентезі
бойовики
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
фантастика
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
детективи
комедії
пригоди
сімейні фільми
жахи
фентезі