Трамбо (2015) українською

Оцінка
Жанрибіографії, драми, кримінал
КраїнаСША
У головних роляхБраян Кренстон, Діане Лейн, Гелен Міррен, Луїс С.К., Ель Феннінг, Джон Гріз
РежисерДжей Роуч
Премʼєра
Бюджет$15 000 000
Збори$8 235 661
Декада2010-х
Реліз на DVD

Це біографічний фільм Далтона Трамбо, знятий за його автобіографією. Трамбо - один з кращих сценаристів Голлівуда. Він автор таких кіно-шедеврів, як "Римські канікули" і "Спартак". Довгий час він жив і не підозрював про існування голлівудського чорного списку, поки сам одного разу в нього не потрапив. Після цього його життя змінилося назавжди, йому більше не давали творити на "фабриці мрій".

У фільмі і Далтон, і його оточення показуються такими, якими вони були. Без прикрас. Так, наш сценарист був надзвичайно талановитою, але при тому егоцентричною і дратівливою людиною. При всьому при тому, він був ще й комуністом. Але йому хочеться співпереживати, а часом і сміятися від курйозності ситуацій.

Коментарі

Х

Не дуже багато радощів мені приніс цей фільм, а деякі його епізоди навіть ще й обурили. Я незадоволена тим, що картину переглянула, і не хочу пропонувати глядачам витрачати власний час на перегляд данного фільму. Ви ж вирішуйте це для себе самі.

С

На мою думку, ця стрічка просто чудова, так як розповідає про незвичні для мене речі. Мені сподобалися її сюжет, гра акторів та можливість зануритися у ту атмосферу, яка для мене завжди була і залишається невідомою та загадковою.

Д

Я залюбки подивився цю стрічку і багато чого цікавого розумів про роботу митця. На мою думку, такі стрічки є дуже важливими, тому що люди часто навіть не хочуть замислюватися над тим, що створити сценарій дуже важко, і до такої праці потрібно ставитися з повагою.

Б

Я стараюся не пропускати біографічні стрічки, звичайно, що подивилася і цю. Отримала велике задоволення від неї. Прекрасний фільм і надає багато можливостей замислитися над тим, що ж таке є справжнє цікаве та успішне життя. Рекомендую до перегляду.

М

Як на мене, то ця історія є дуже цікавою та повчальною. І це зрозуміло, так як в її основу покладено реальні події. Я дізналася багато чого нового про головного героя, а також побачила, що проблеми та несправедливість можуть існувати повсюди.

Б

От навіщо було до загальної мішанини, що присутня у сюжетній лінії, ще додавати політику? Невже не можна було обійтися якось без неї? Завдяки таким вкрапленням в мене залишилися не дуже приємні почуття після перегляду. Вважаю, що ці конгломерати зовсім не потрібні.

Б

Я завжди надавав перевагу фільмам, де мова йде про конкретних представників кінематографу. Так сталося і в цей раз. Прекрасний фільм, у якому розповідається про протистояння людини системі. У стрічці багато вишуканого гумору. До того ж актори грали неперевершено.

Схожі фільми

біографії
драми
історичні фільми
трилери
драми
кримінал
трилери
драми
кримінал
біографії
бойовики
драми
кримінал
біографії
драми
кримінал
біографії
драми
комедії
кримінал
драми
кримінал
біографії
бойовики
драми
історичні фільми
комедії
кримінал
трилери