Щоденник дівчинки-підлітка (2015)

Оцінка
Жанридрами, мелодрами
КраїнаСША
У головних роляхУіллі, Крістен Віг, Александр Скошгорд
Премʼєра
Бюджет$2 000 000
Збори$1 477 002
Декада2010-х

Дії фільму розгортаються в Сан-Франциско в сімдесяті. 15-річна дівчинка почала усвідомлювати свою сексуальність, але в голові каша через оточуючі її фактори. А у її мами якраз гарний та палкий коханець років 30 з невеликим хвостиком.

Спокусивши коханця своєї ж матері, вона стає залежною від отриманого сексу. Дівчинка все частіше просить любощів у нього, і якщо той часом відмовляє, героїня шукає чим би себе сексуально зайняти окрім нього. У моменти самотності, дівчинку все частіше починають відвідувати думки про власну нікчемність.

Коментарі

Э

Мені фільм зовсім не сподобався. Як на мене, це взагалі якась кіно маячня. Не розумію, навіщо було взагалі братися за таку тематику. Зрозуміло, що аналогічна ситуація може виникнути у реальному житті, але вона, я впевнений в цьому, не є типовою.

Б

У фільмі є конфлікт, який відбувається між коханцями різних поколінь. Спостерігати за цією неоднозначною історією мені іноді було цікаво. Але фільм у цілому для мене залишився незрозумілим та нецікавим. Мабуть, тому що події у ньому відбувалися у далеких 70-х роках 20-го століття.

М

Тематика фільму здалася мені цікавою. Вирішила переглянути фільм тому, що всім відомо про проблему між дорослими та дітьми, що стає наріжним каменем, коли діти досягають підліткового віку. Сходила і не пожалкувала - побачила правдиву історію.

З

Ідея фільму мені здалася цікавою. Приємно було подивитися на 70-ті роки та побачити, яким чином відбувалося взросління у ту епоху підлітків. Багато чого можна казати на захист цієї стрічки, але скажу просто: він мені сподобався, незважаючи на деякі його недоліки.

Схожі фільми

бойовики
драми
мелодрами
пригоди
драми
комедії
мелодрами
пригоди
фентезі
драми
мелодрами
фантастика
драми
комедії
мелодрами
детективи
драми
мелодрами
трилери
фантастика
драми
мелодрами
трилери
драми
комедії
мелодрами