Сестри (2015)

Сестри (2015) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрикомедії
КраїнаСША
У головних роляхЕмі Барнс, Тіна Фей, майя Рудольф, Даєнн Віст
Премʼєра
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиВеселі фільми про вечірки та їх наслідки

Батьки повідомили одній зі своїх доньок, що планують продати їх рідну домівку. Тому вони хочуть, щоб сестри приїхали туди та прибрати їх дитячу кімнату.

Однак, коли дівчата приїхали, то дізналися, що будинок вже проданий і їм залишається тільки забрати свої старі речі. Героїні засмучені, вони згадують своє минуле, жартують... і тут до них "навідалась" геніальна ідея! Вони вирішили влаштувати прощальну вечірку!

Планування проходить весело. Сестри запросили туди всіх друзів, сусідів, хлопців, що їм подобаються, і навіть малознайомих людей.

Додати новий коментар

Коментарі

Ф

Я не впевнений, що це художнє творіння знайде свою аудиторію шанувальників, будь то за віковими або статтевими ознаками. Але один раз її переглянути все ж таки можна, і деякий гумор може навіть сподобатися.

Б

Новий фільм «Сестри» мене вкрай розчарував. Той гумор, який панує у стрічці, був не дуже добрим. Драматична лінія взагалі виглядала комічною. Єдине, що справило на мене враження, так це вигляд двох героїнь. На мою думку, фільм не може претендувати на те, щоб дивитися його більше, ніж один раз.

Схожі фільми

комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
біографії
військові фільми
драми
комедії
комедії
кримінал
мелодрами
трилери
комедії
кримінал
комедії
мелодрами
бойовики
комедії
мелодрами
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми