Кімната (2015)

Кімната (2015) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанридрами
КраїнаВеликобританія, Ірландія, Канада, США
У головних роляхБрі Ларсон, Джоан Аллен, Вільям Холл Мейсі
Премʼєра
Бюджет$13 000 000
Збори$35 401 758
Декада2010-х
ДобіркиНайкращі фільми 2015 року

Дівчину викрали ще коли вона була підлітком. У полоні вона вагітніє і народжує хлопчика. При тому у дитини за п'ять років від народження жодного разу не було можливості покинути свою кімнату. Хлопчик не знає ні проблем, ні хвороб зовнішнього світу. Він був позбавлений не тільки свободи, але і різних вірусів, бактерій, шкідливої ​​їжі. У дитини сформувалося в результаті своє бачення світу. Але тут вони потрапляють на свободу. Дитина, яка іншого життя не знала, і мати, яка сама ще не далеко пішла з дитинства і не знає нюансів дорослого життя. Удвох їм доведеться пройти складний, але захоплюючий період адаптації.

Додати новий коментар

Коментарі

Т

Просто неймовірна історія!Змушує багато над чим задуматися.Перегляд захоплює,не відриваючи очей.Зрозуміє той хто уже батько чи мати.

Л

Я повністю зрозуміла драму дівчини, яка описується у фільмі і не в захваті від цього. На мою думку, головній героїні довелося пережити багато болю та важких випробувань. З часом вона звикла до такого жорстокого життя, з якого виходити було для неї не менш болісним.

А

такый фильм не кожен вытрымаэ

Ж

Проблему, що розглядається у фільмі, показано з незвичного боку. Стрічка додала мені зовсім нових емоцій та вразила своїм змістом. Ситуація, в якій залишилася дівчина-підліток, доволі реальна сьогодні. Але, на жаль, не має часу подумати над нею. Картина не залишила вибору для мене – я замислилася.

Схожі фільми

драми
мелодрами
драми
мелодрами
драми
мелодрами
фентезі
детективи
драми
мелодрами
трилери
жахи
фентезі
біографії
драми
історичні фільми
кримінал
драми
мелодрами
драми
трилери
жахи
фентезі
біографії
бойовики
драми
історичні фільми
пригоди
трилери