Кімната (2015) українською

Оцінка
Жанридрами
КраїнаВеликобританія, Ірландія, Канада, США
У головних роляхБрі Ларсон, Джоан Аллен, Вільям Холл Мейсі
Премʼєра
Бюджет$13 000 000
Збори$35 401 758
Декада2010-х
ДобіркиНайкращі фільми 2015 року

Дівчину викрали ще коли вона була підлітком. У полоні вона вагітніє і народжує хлопчика. При тому у дитини за п'ять років від народження жодного разу не було можливості покинути свою кімнату. Хлопчик не знає ні проблем, ні хвороб зовнішнього світу. Він був позбавлений не тільки свободи, але і різних вірусів, бактерій, шкідливої ​​їжі. У дитини сформувалося в результаті своє бачення світу. Але тут вони потрапляють на свободу. Дитина, яка іншого життя не знала, і мати, яка сама ще не далеко пішла з дитинства і не знає нюансів дорослого життя. Удвох їм доведеться пройти складний, але захоплюючий період адаптації.

Коментарі

Т

Просто неймовірна історія!Змушує багато над чим задуматися.Перегляд захоплює,не відриваючи очей.Зрозуміє той хто уже батько чи мати.

Л

Я повністю зрозуміла драму дівчини, яка описується у фільмі і не в захваті від цього. На мою думку, головній героїні довелося пережити багато болю та важких випробувань. З часом вона звикла до такого жорстокого життя, з якого виходити було для неї не менш болісним.

А

такый фильм не кожен вытрымаэ

Ж

Проблему, що розглядається у фільмі, показано з незвичного боку. Стрічка додала мені зовсім нових емоцій та вразила своїм змістом. Ситуація, в якій залишилася дівчина-підліток, доволі реальна сьогодні. Але, на жаль, не має часу подумати над нею. Картина не залишила вибору для мене – я замислилася.

Схожі фільми

драми
трилери
драми
комедії
мелодрами
пригоди
фентезі
драми
кримінал
трилери
комедії
драми
біографії
драми
мелодрами
драми
кримінал
трилери
біографії
драми
історичні фільми
комедії