Таксі (2015)

Оцінка
Жанридрами, комедії
Премʼєра
Збори$329 875
Декада2010-х

Дії цього фільму проходять в таксі, де водієм є власне сам режисер кінострічки. У кіно немає жодного відомого актора. Це все людські життя з їх історіями. Щоб люди не знали, що їх знімають, використовувалася спеціальна техніка. Кожні окремі пасажири - це цілі історії, окремі світи.

Тут і кишеньковий злодій, що сперечається з вчителькою про своє ремесло. Кумедні сестри, що везуть акваріум. Жінка-дисидент з букетом прекрасних троянд. Ліліпут, що торгує піратськими дисками з фільмами.

Коментарі

Б

Таку стрічку можна дивитися до нескінченності, і вона зовсім не надоїсть, так як дає змогу спостерігати за особливостями життя окремих людей. Завдяки фільму я багато чого дізнався нового, і скоріше за все, згодом скористаюся ним як власним життєвим досвідом.

А

Скількі ж разних цікавих історій вислуховує за часи своєї роботи таксист, які демонструють те, чим живе сьогодні народ і яким чином він долає всі свої негаразди. Картина мені сподобалася, і я згодом перегляну її ще один раз.

Л

Взагалі ця картина є непоганою. Але, на жаль, я так і не зуміла її повністю зрозуміти, так як мені потрібно, щоб все було простим і прозорим, а тут є багато чого, що самій приходиться вигадувати. А мені це навіщо? Більш одного разу дивиться цей фільм не буду.

Х

Прекрасна робота режисера, який без зайвих діалогів між персонажами та створення особливих образів зумів зробити щиру, з глибоким але зрозумілим сенсом картину. Особливої уваги потребує кінцівка картини – вона не перевершене. Від всієї душі рекомендую звернути увагу на цей фільм!

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
біографії
драми
історичні фільми
комедії
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
біографії
драми
комедії