Керол (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, мелодрами
КраїнаАвстралія, Великобританія, США, Франція
У головних роляхКейт Бланшетт, Руні Мара, Кайл Чандлер, Сара Полсон
РежисерТодд Хейнс
Премʼєра
Бюджет$11 800 000
Збори$40 272 135
Декада2010-х
Реліз на DVD

Це історія кохання і життєвих шляхів, що перетнулися, родом з Нью-Йорка 50-х років. Закохані - це дві жінки. Одна з них зовсім юна і працює продавщицею. Інша вже не молода, але добре збережена домогосподарка, що нещаслива в шлюбі. Домогосподарка кине нелюбимого чоловіка і дитину, щоб відкривати нові свої нові можливості. Продавщиця ж хоче досягти в своєму житті чогось більшого і пускає свої сили на цей шлях.

Цей фільм став екранізацією непростого роману Патриції Хайсміт 1953 року "Ціна солі", що підіймає ряд соціальних питань.

Коментарі

Б

Неперевершена музика, що подібрана до фідьму, добре розповідає про прекрасне почуття - любов. Також актори виконували свої ролі дуже добре. Але це, мабуть і все, що мені сподобалося у картині. Тому вибір лише за вами – дивитися її чи ні.

Э

Мене ця стрічка зовсім не зачепила, а сюжет взагалі здався вигаданим, а тому і не цікавим. На мою думку, мені спокійно можна було обійтися без перегляду даної історії, але, зрозуміло, що такі питання слід вирішувати для себе особисто кожному глядачеві.

Ш

Ще одна добра стрічка про красиве кохання! Переглянула її залюбки та підняла свій настрій. Особливу увагу хотілося б звернути на музичне оформлення, яке є найбільш доречним у фільмі і яке дає можливість зрозуміти всі події, що відбувається на екрані.

Схожі фільми

драми
мелодрами
драми
мелодрами
драми
мелодрами
драми
драми
мелодрами
драми
мелодрами
пригоди
драми
комедії
мелодрами
пригоди
фентезі
драми
мелодрами
сімейні фільми
фентезі