Дівчина з Данії (2015)

Дівчина з Данії (2015) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрибіографії, драми, мелодрами
КраїнаБельгія, Великобританія, Німеччина, Данія, США
У головних роляхЕдді Редмейн, Алісія Вікандер, Маттиас Шонартс, Бен Вішоу, Ембер Херд
РежисерТом Хупер
Премʼєра
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиНайкращі фільми про шлюб

Цей фільм перенесе вас в Копенгаген в 1920-х роках. Окрім цього, він заснований на реальних подіях - вперше в історії людства чоловік зважився на зміну статі.

Художник Герда Вегенер попросила свого чоловіка Ейнара позувати для неї в якості жінки.

Йому починає подобатися цей образ, його нова зовнішність, і Ейнар вирішив жити під ім'ям Лілі Ельбі, а згодом - змінити стать за допомогою хірургічного втручання.

Додати новий коментар

Коментарі

Г

Чудовий фільм,що заставляє задуматись...

Т

Як на мене, то ця стрічка не дуже потрібна у наші часи, тому що вад у сучасному суспільстві і так вистачає різних проблем, хоча деякі з епізодів картини змусили мене глибоко замислитися над тим життям, про яке я не дуже обізнана. Але рекомендувати до перегляду цю стрічку я не стану.

Э

Фільм мені не сподобався, тому що в ньому присутні непрозорі натяки. Я взагалі прибічник простого та зрозумілого життя. Мені всі ці викрутаси, про які йдеться у стрічці, не приємні. Таке враження, що цей фільм – спроба відвернути глядачів від реальних проблем, що є у повсякденному житті.

Б

На мою думку, це дуже красивий, але не простий для розуміння фільм. Ця стрічка – драма про роздвоєння особистості талановитої людини. Вважаю, що він заслуговує бути переглянутими заради того, щоб хоч трошки відчути психологізм ситуації людського перевтілення.

Т

да ну нафиг...

Схожі фільми

драми
мелодрами
мюзикли
драми
мелодрами
драми
мелодрами
біографії
драми
історичні фільми
мелодрами
біографії
драми
трилери
біографії
драми
кримінал
біографії
драми
комедії
спортивні фільми