Гра на пониження (2015) українською

Оцінка
Жанрибіографії, драми, історичні фільми, комедії
КраїнаСША
У головних роляхКрістіан Бейл, Стів Керелл, Раян Гослінг, Бред Пітт, Мелісса Лео, Хаміш Лінклейтер
РежисерАдам МакКей
Премʼєра
Бюджет$28 000 000
Збори$133 346 506
Декада2010-х
Реліз на DVD

Пам'ятаєте кризу 2008 року? Коли ми про неї дізналися? Правильно, в 2008 році. Раніше про це дізналися на Уолл-стріт. І першими були так звані провидці. Саме ці кілька вчених мужів передбачали крах світової економіки. Як тільки вони це передбачали, почали самі ж заробляти на кризі. Хоча й і не планували такого ..

Ця стрічка заснована на реальних подіях, і покаже вам історії людей, які розуміли, яка величезна економічна криза чекає на весь світ.

Коментарі

З

Вартує уваги, особливо юристам)))

М

Із задоволенням переглянула цю стрічку. По-перше, вона мене заінтригувала своїм сюжетом, що відображає реальні події, які відбувалися нещодавно у світі, а по-друге, мене привабив акторський склад картини. Я рекомендую цю стрічку всім подивитися.

С

Головне, що дійсно присутнє у фільмі, так це можливість будь кого з глядачів подалати власні прогалини у економічній підготовці. Тому саме такі картини дуже потрібні нашому суспільству, так як вони надають правдиві уявлення про те, що відбувається у світі.

А

Фильм цикавый хоча я ничого нерозумию в биржи. Розказуеться про аферу банков которая разрушила всю економику сша

Щ

Важливі питання розглядаються у фільмі. Сьогодні багато говорять про те, що людина є лише гвинтиком, який не здатний протистояти системі. До того ж у стрічці ведуться розмови, які сприяють прививанню економічної культури громадянам. Я за те, щоб таких фільмів було побільше.

Схожі фільми

біографії
драми
історичні фільми
комедії
біографії
драми
спортивні фільми
біографії
драми
історичні фільми
біографії
бойовики
драми
історичні фільми
комедії
кримінал
трилери
біографії
драми
комедії
спортивні фільми
біографії
драми
історичні фільми
біографії
драми
історичні фільми
комедії