На гребені хвилі (2015) українською

Оцінка
Жанрибойовики, кримінал, спортивні фільми, трилери
КраїнаНімеччина, Китай, США
У головних роляхЕдгар Рамірес, Рей Вінстон, Тереза Палмер
Премʼєра
Бюджет$105 000 000
Збори$133 718 711
Декада2010-х
ДобіркиФільми про шпигунів

Занадто юний агент ФСБ на ім'я Джоні кращий серед кращих в роботі під прикриттям. Одного разу його завданням стає стати своїм у команді грабіжників. Ось тільки ці злодії не банальні. Вони - любителі екстремального спорту. Свої спортивні, практично акробатичні таланти вони використовують у пограбуваннях і стати частиною цієї банди не просто. Щоб бути прийнятим, Джоні доведеться підтягти свої спортивні навички та отримати потрібний екстремальний навик, якого ще не дістає банді. Полюбити екстремальний спорт, зробити щось по справжньому скажене і вивести злодіїв на чисту воду, - ось нове завдання героя!

Коментарі

В

Пуста картина!Ні про що!Марно потратила часу!

М

Мене ця стрічка зовсім не зачепіла, так як окрім добре поставлених трюків у картині зовсім немає на що дивитися. Тому в мене невиникне ніякого бажання ще раз дивитися дану пародію на кіно – краще я знайду для себе більш цікаве заняття у часи відпочинку.

Т

Що мені по-справжньому сподобалося у фільмі, так це епізоди, де показано природу. Цим кадрам я повірила на всі 100%. Все інше у стрічці – якесь недосконале та само по собі не заслуговує моєї уваги. Мабуть, цей фільм буде цікаво переглянути лише підліткам.

B

Інколи є велике бажання переглянути старий фільм, але який відповідає сьогоденню і ураховує особливості нашого часу. Чекала, мріяла, мабуть отримала, що хотіла, але не в цьому випадку. Вважаю, що ця стрічка невдала пародія на старий фільм і годі про це.

Фільм лайно!!!!

С

Фільм не так, щоб зовсім поганий. Мені сподобалися натурні зйомки, спеціальні ефекти та трюки, що виконують справжні спортсмени. Але, на жаль, сюжет слабкий і недопрацьований. У кадрі багато смерті, але вона нікого із героїв не зачіпає. Цей фільм повинен був стати шедевром, а став рядовою хронікою трагічних подій.

Схожі фільми

драми
кримінал
трилери
бойовики
комедії
кримінал
пригоди
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
кримінал
трилери
бойовики
детективи
кримінал
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
комедії
кримінал
трилери