Джой (2015) українською

Оцінка
Жанрибіографії, драми
КраїнаСША
У головних роляхДженніфер Лоуренс, Роберт де Ніро, Бредлі Купер, Едгар Рамірес, Вірджінія Медсен
РежисерДевід Расселл
Премʼєра
Бюджет$60 000 000
Збори$101 134 059
Декада2010-х
ДобіркиФільми, засновані на реальних подіях

Переглянувши цей фільм, ви познайомитеся з дуже сильною жінкою, яку доля ніколи не балувала. Все, чого досягла головна героїня, - завдяки власним зусиллям.

Незважаючи на внутрішню силу і стійкість до життєвих випробувань, Джой - тендітна жінка, яка теж хоче любові і ніжності.

Ще з дитинства вона була дуже розумною дівчинкою, і спочатку її життя нічим не відрізнялося від мільйона інших. Але уже в дорослому віці їй довелося самостійно виховувати дитину, погоджуватися на різні роботи, лиш би заробити копійку, стикаючись з людською жорстокістю. Тоді Джой зрозуміла, що в цьому світі кожен сам за себе.

Хоча головній героїні довелося багато чого пережити, вона зуміла піднятися з колін і стати однією з найуспішніших жінок-підприємців в своїй країні.

Коментарі

А

Дуже мотивуючий фільм :)

Л

Вважаю, що кожна людина повинна сама піклуватися про своє майбутнє, і немає значення – хто це – чоловік чи жінка. В даній картині такий підхід до життя добре відображений її творцями. Я отримала почуття задоволення від перегляду цієї історії.

М

Мені приємно було спостерігати, як працює ділова жінка, які люди її оточують і в який спосіб вона вирішує особистісні проблеми. Також сподобалася музика до фільму. Тепер знаю точно, що ділову жінку ніяк не можна виокремлювати із соціуму – вона завжди тут, поруч.

М

Подивилася після того, як прочитала відгуки про фільм на сайті. Пожалкувала. Стрічка здалася сірою та буденною. В неї немає ніяких епізодів, що змусили б мене замислитися. Подивилася й подивилася. Нічого не залишилося мені про нього на згадку. Живемо далі. Не було на що витрачати час.

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
біографії
бойовики
драми
історичні фільми
пригоди
трилери
біографії
драми
історичні фільми
мелодрами
біографії
драми
спортивні фільми
біографії
драми
пригоди
трилери
біографії
драми
біографії
драми