Біля моря (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, мелодрами
КраїнаМальта, США, Франція
У головних роляхБред Пітт, Анджеліна Джолі, Мелані Лоран
Премʼєра
Бюджет$10 000 000
Збори$3 334 927
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиКращі фільми для душі з французьким акцентом, Найкращі фільми про шлюб

Це чуттєве кіно - дітище Анджеліни Джолі. Емоційне і чуттєве, як сама Джолі.

Події розгортаються у Франції 70-х, і оповідають історію подружньої пари, що разом вже 14 довгих років. Як часто буває, з емоцій один до одного у них залишилося тільки роздратування і розчарування. Вона - в колишньому зірка великої сцени, а нині незадоволена жінка, що ніяк не може знайти гармонію з собою. Він - талановитий письменник, що все частіше забувається в алкоголі. Хоч почуття їх вже не ті, але вони все ще тримаються разом. І разом подорожують по світу. Їхній світ знайде нові фарби в одному приморському невеликому містечку. Тут вони познайомляться з молодою парою зі свіжими почуттями, що відродить і їх самих...

Коментарі

А

Мені дуже сподобалася ця стрічка, яка розповідає про проблеми подружжя, що є дуже сучасними та зрозумілими. На мою думку, таку картину має сенс подивитися тим парам з деяким досвідом подружнього життя, що дійшли у своїх стосунках до якихось там негараздів.

Б

Дуже видовищна стрічка! Бред Пітт та Анжеліна Джолі, як завжди, неперевершені. Їхні образи та діалоги викликають тільки позитивні емоції. Багато чого у сюжеті змусило мене замислитися. Вважаю, що ця стрічка буде мати успіх практично у всіх вікових категорій глядачів.

Схожі фільми

драми
мелодрами
детективи
драми
мелодрами
трилери
бойовики
мелодрами
трилери
біографії
бойовики
військові фільми
драми
історичні фільми
мелодрами
пригоди
бойовики
драми
історичні фільми
мелодрами
біографії
драми
мелодрами
бойовики
військові фільми
драми
мелодрами
трилери
драми
мелодрами