Біля моря (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, мелодрами
КраїнаМальта, США, Франція
У головних роляхБред Пітт, Анджеліна Джолі, Мелані Лоран
Премʼєра
Бюджет$10 000 000
Збори$3 334 927
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиКращі фільми для душі з французьким акцентом, Найкращі фільми про шлюб

Це чуттєве кіно - дітище Анджеліни Джолі. Емоційне і чуттєве, як сама Джолі.

Події розгортаються у Франції 70-х, і оповідають історію подружньої пари, що разом вже 14 довгих років. Як часто буває, з емоцій один до одного у них залишилося тільки роздратування і розчарування. Вона - в колишньому зірка великої сцени, а нині незадоволена жінка, що ніяк не може знайти гармонію з собою. Він - талановитий письменник, що все частіше забувається в алкоголі. Хоч почуття їх вже не ті, але вони все ще тримаються разом. І разом подорожують по світу. Їхній світ знайде нові фарби в одному приморському невеликому містечку. Тут вони познайомляться з молодою парою зі свіжими почуттями, що відродить і їх самих...

Коментарі

А

Мені дуже сподобалася ця стрічка, яка розповідає про проблеми подружжя, що є дуже сучасними та зрозумілими. На мою думку, таку картину має сенс подивитися тим парам з деяким досвідом подружнього життя, що дійшли у своїх стосунках до якихось там негараздів.

Б

Дуже видовищна стрічка! Бред Пітт та Анжеліна Джолі, як завжди, неперевершені. Їхні образи та діалоги викликають тільки позитивні емоції. Багато чого у сюжеті змусило мене замислитися. Вважаю, що ця стрічка буде мати успіх практично у всіх вікових категорій глядачів.

Схожі фільми

драми
мелодрами
драми
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
мелодрами
пригоди
драми
мелодрами
бойовики
комедії
кримінал
мелодрами
трилери
драми
мелодрами
драми
мелодрами
трилери