Крід (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, спортивні фільми
КраїнаСША
У головних роляхМайкл Б. Джордан, Сільвестер Сталлоне, Тесса Томпсон
Премʼєра
Бюджет$35 000 000
Збори$173 567 581
Декада2010-х
ДобіркиРокки: все части

Роккі свого часу зібрав багато боксерських титулів і став легендою ще за життя. Тепер на ринг він вже не виходить, але у світі боксу без нього все ще ніяк. Адже підріс потенційно новий чемпіон, що потребує його настанов. Це - син його в колишньому головного суперника Аполло Кріда. Цей талановитий юнак не відчуває ніякої тяги до боксу і бачить своє майбутнє іншим. Але гени беруть своє, і ось Роккі його вже тренує до майбутнього бою...

Коментарі

Д

Чесно кажучи, я зовсім не зрозуміла, у чому полягає головна ідея сюжету цього фільму. Я побачила у картині і особливості життя спортсменів, і взаємовідносини між людьми. Але вважаю, що такі стрічки більш одного разу дивитися немає сенсу.

К

Якщо порівнювати цю стрічку з «Роккі», то можна знайти в обох картинах багато чого спільного. Але в колишні часи все спрацювало на 100%. У даному випадку це, скоріше за все, на мою думку, схоже на казку про «Попелюшку», але на спортивний лад.

З

Я завжди із великим задоволенням спостерігаю за роботою Сталлоне у кадрі. Він не підвів моїх сподівань і цього разу. Зрозуміло, що він затьмив собою всіх інших персонажів, які теж грали дуже непогано. Рекомендую переглянути цей фільм усім.

Г

Хороший фільм

O

дуже хороший фільм

Схожі фільми

драми
спортивні фільми
драми
спортивні фільми
драми
спортивні фільми
драми
спортивні фільми
драми
спортивні фільми
драми
спортивні фільми
драми
спортивні фільми
біографії
драми
комедії
спортивні фільми