Крід (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, спортивні фільми
КраїнаСША
У головних роляхМайкл Б. Джордан, Сільвестер Сталлоне, Тесса Томпсон
Премʼєра
Бюджет$35 000 000
Збори$173 567 581
Декада2010-х
ДобіркиРокки: все части

Роккі свого часу зібрав багато боксерських титулів і став легендою ще за життя. Тепер на ринг він вже не виходить, але у світі боксу без нього все ще ніяк. Адже підріс потенційно новий чемпіон, що потребує його настанов. Це - син його в колишньому головного суперника Аполло Кріда. Цей талановитий юнак не відчуває ніякої тяги до боксу і бачить своє майбутнє іншим. Але гени беруть своє, і ось Роккі його вже тренує до майбутнього бою...

Коментарі

Д

Чесно кажучи, я зовсім не зрозуміла, у чому полягає головна ідея сюжету цього фільму. Я побачила у картині і особливості життя спортсменів, і взаємовідносини між людьми. Але вважаю, що такі стрічки більш одного разу дивитися немає сенсу.

К

Якщо порівнювати цю стрічку з «Роккі», то можна знайти в обох картинах багато чого спільного. Але в колишні часи все спрацювало на 100%. У даному випадку це, скоріше за все, на мою думку, схоже на казку про «Попелюшку», але на спортивний лад.

З

Я завжди із великим задоволенням спостерігаю за роботою Сталлоне у кадрі. Він не підвів моїх сподівань і цього разу. Зрозуміло, що він затьмив собою всіх інших персонажів, які теж грали дуже непогано. Рекомендую переглянути цей фільм усім.

Г

Хороший фільм

O

дуже хороший фільм

Схожі фільми

драми
спортивні фільми
драми
спортивні фільми
драми
спортивні фільми
драми
спортивні фільми
драми
спортивні фільми
драми
спортивні фільми
драми
спортивні фільми
драми
спортивні фільми