Віктор Франкенштейн (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, трилери, жахи, фантастика
КраїнаВеликобританія, Канада, США
У головних роляхДеніел Редкліфф, Джеймс Макевой, Деніел Мейс
РежисерПол МакГіган
Премʼєра
Бюджет$40 000 000
Збори$34 227 298
Декада2010-х

Ще одна історія про відомого вченого Віктора Франкенштейна. Але на цей раз вона подана з точки зору його помічника Ігоря Страусмана.

Франкенштейн завжди мріяв допомагати людям, тим паче, якщо мова велась про безсмертя. Тому геніальний розум не зупиняється у своїх радикальних методах під час експериментів.

Асистент вченого, молодий студент-медик, став свідком змін сутності вчителя, і то в погану сторону. Все зайшло надто далеко, коли одержимість Франкенштейна привела до страшних наслідків, а влада цим зацікавилася для власної вигоди.

Коментарі

А

Мері Шеллі би з тихим жахом спостерігала за цим дійством.Що зробили з доктора Франкенштейна, який хотів бути просто корисним для всіх... І навіть чудова музика не рятує ситуацію, оскільки сам сюжет, відверто кажучи, "плаский".

Х

Я дивився картину і згадував все те, що вже знав про Франкінштейна раніше. Порівнюючи нове з вже відомим мені, я дійшов висновку, що міг про такі подробиці і не дізнаватися, так як вони не додали чогось колоритного до відомого з дитинства відомого образу.

Г

Мені було цікаво спостерігати за вже давно звісною історією, але подання якої відбувається з зовсім іншого боку. Також я впізнала багато чого нового про життя легендарної людини, хоча дещо з цього ні додало образу головного героя додаткових позитивних рис.

Л

Мені більш за все припав до душі незабутній музичний супровід фільму. Також багато чого цікавого я побачила у сюжеті картини, що змусило мене добре замислитися. Режисура та акторська гра - взагалі неперевершені. Від щирого серця рекомендую до перегляду.

Ж

Стрічка зовсім не погана. Незважаючи на те, що її сюжет вже не новий і більшість подальших подій передбачувана, деякі погляди на застарілі проблеми виглядають дуже цікавими. Фільм змушує замислитися над життєвоважливими ситуаціями, і це добре.

О

Мені подобалася чудова гра Деніела Редкліфа. Мабуть трошки не звично бачити його у цієї ролі після Гарри Поттера. Тим не менше, на мою думку, фільм від цього тільки виграв. Пропоную подивитися цю стрічку. Не пожалкуєте.

А

Із самого початку фільму стає зрозумілим, як саме будуть розвиватися подальші події. Тим не менше стрічка зацікавлює та через деякий час починаєш розуміти, що не все у ній є передбаченим. Як на мене, більш одного разу його дивитися не слід.

Схожі фільми

драми
трилери
жахи
фентезі
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
фентезі
бойовики
пригоди
трилери
жахи
фантастика
детективи
драми
пригоди
трилери
жахи
фантастика
фентезі
драми
трилери
жахи
фантастика
драми
трилери
жахи
фентезі
драми
трилери
жахи
фентезі