В серці моря (2015) українською

Оцінка
Жанрибіографії, бойовики, драми, історичні фільми, пригоди, трилери
КраїнаАвстралія, Великобританія, Іспанія, Канада, США
У головних роляхКріс Гемсворт, Кілліан Мерфі, Брендан Глісон, Бен Вішоу
РежисерРон Ховард
Премʼєра
Бюджет$100 000 000
Збори$93 920 758
Декада2010-х
ДобіркиФільми, засновані на реальних подіях

Це історія про те, як команді американського корабля «Ессекс» довелося три місяці боротися за своє виживання, перебуваючи посеред океану..

А все почалося з того, що в 1819 році два десятки моряків вирушили на китобійний промисел, і через півтора року на їхній корабель напав гігантський кашалот. Саме через це команді довелося пересісти в шлюпки, і кілька місяців робити все можливе, щоб не загинути.

Як вдасться морякам врятуватися і чи виживуть всі, ви дізнаєтеся, подивившись фільм «В серці моря».

Коментарі

А

Фільм доволі цікавий, варто подивитися)

О

Скажу одним реченням: у данному фільмі показано, що за такі звірства людини природа завжди її буде судити по справедливості.
В кінці фільму, головний герой данної кінострічки поглянув в очі киту і зрозумів, чому потерпів поразку. Кит - це природа, яку ми намагаємся підкорити і водночас отримуємо нищівного удару з її сторони. Людина з тих пір не змінилася, і не випадково в кінці фільму прозвучала репліка про паливо з-під землі. Хто уважно дивився цей фільм, той зрозуміє.
А взагалі, фільм сподобався. Не розумію, чому я його раніше не подивився, і тільки зараз звернув на нього увагу. Цей фільм вартий 5 зірок)

О

ФІЛЬМ ВАРТИЙ УВАГИ. Так мало,насправді фільмів, які б поєднували сувору правду життя і високі моральні ідеали людяності, мужності, гідності на котрих виростали б нові покоління.

E

.. чудова стрічка, можливо трохи не вистачає драматизму, але дві години потрачені недарма.

С

Прекрасна робота колективу митців! Такі стрічки дуже потрібні для перегляду сучасним людям. Вони повинні бачити і знати про те, що життя прекрасне у всіх своїх проявах, і за нього потрібно боротися та відстоювати своє право на те, щоб бути щасливим.

Ж

Про що відразу хочеться казати, так це про правдивість сюжету фільму. Також прекрасно було спостерігати за тим, як команда корабля вступає у боротьбу зі стихією. Зрозуміло, що деякі епізоди були для мене важкими, але це не вплинуло на моє сприйняття картини.

И

Сюжет фільму мені дуже сподобався. Дивилася стрічку, затамувавши подих. Красиві зйомки морської стихії, непередбачувані вчинки героїв мене вразили. Такі фільми дивлюся з великою радістю і сподіванням, що десь таке буває і в реальному житті.

А

Ця стрічка дуже завзята. Мені таке здається занадто нереальним. Хоча відснятий матеріал подій під час стихії сам по собі мене зацікавив. Але не можу погодитися з тим захопленням від фільму, про яке вже багато прочитав в Інтернеті.

B

Дуже цікава історія! Я полюбляю дивитися такі сюжети і ніколи не втрачаю нагоди побачити їх. Треба, мабуть, ще раз проглянути цей фільм. Але не хотілося б самому опинитися в таких обставинах. Не впевнений, що зумів би подолати їх як справжній чоловік.

А

Ну як може не подобатися сюжет про мужніх і таких різних чоловіків! Вони знайшли себе у справжній чоловічій професії, протидіють стихії та більш за все бажають вижити. Деякі кадри стрічки свідчать про те, що сила волі та духу – не прості слова. І коли пощастить їх почути, можна бути впевненим, що все в житті відбувається так, як і повинно бути. Сподіваюсь, що ця стрічка принесе багато вражень.

М

Нещодавно переглянула фільм «У серці моря». Зізнаюся, що він мене вразив своєю правдивістю. Насамперед, у цій стрічці немає чіткої межі між справжніми подіями та вимислом. Також не можна до кінця визначитися, хто з героїв є позитивним, а хто - ні. Напруга від побаченого зберігається до самого кінця перегляду. Пропоную подивиться, щоб задуматися над тим, які пригоди, ймовірно, очікують кожного із нас.

Схожі фільми

біографії
драми
історичні фільми
пригоди
спортивні фільми
трилери
біографії
драми
історичні фільми
біографії
драми
пригоди
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
біографії
бойовики
військові фільми
драми
історичні фільми
мелодрами
пригоди
бойовики
детективи
драми
трилери
фантастика
біографії
бойовики
військові фільми
драми
історичні фільми
трилери