33 (2015)

Оцінка
Жанрибіографії, драми, історичні фільми
КраїнаСША
У головних роляхАнтоніо Бандерас, Родріго Санторо, Жульєт Бінош, Маріо Касас
Премʼєра
Бюджет$26 000 000
Збори$24 902 723
Декада2010-х

Фільм «33» розповість вам про життя шахтарів, а точніше - про конкретний випадок, який стався в 2010 році на шахті Сан-Хосе.

Незважаючи на всі попередження про поганий стан шахти, власник її не закриває , і це призвело до обвалу, через що 33 чилійських шахтарі опинилися під завалами, як і єдиний вихід звідти.

Лідером шахтарів став Маріо Сепульведа, він взяв на себе відповідальність розподіляти їжу, якої у них було дуже мало, і забезпечувати порядок.

У результаті - 69 днів... Рівно стільки шахтарі пробули в пастці під землею. Що з ними відбувалося і чим закінчилася ця історія, дивіться самі!

Коментарі

Т

Дуже прониклива історія.Проплакала майже усю кінострічку.Потрібно цінити усе,що є у нашому житті!

Д

Як на мене, найкраще надбання цього фільму – це Антоніо Бандерас. Завдяки цьому прекрасному і талановитому актору я додивилася цей фільм до його закінчення. Взагалі стрічка мені не сподобалася, і я навіть не зрозуміла її соціального призначення.

К

Цю стрічку не можна віднести до картин розважального жанру. Дивлячись її потрібно багато розмірковувати над подіями, що там відбуваються та співчувати тим людям, які є її персонажами. Тому картина потребує спеціального настрою, і це як мінімум.

П

Я дуже важко сприйняла історію, перебіг подій якої спостерігала у д стрічки. Мабуть, мені потрібно було її передивитися після конкретного настроювання на цей сюжет. Але цього не сталося і я довго потім не могла забути про те, що відбувалося з героями стрічки.

Б

Мені здається, що такі фільми, як «33», дивитися дуже важко. Але не можна стояти осторонь від цієї історії, тому що є надія на те, що із тобою таке ніколи не повинне трапитися. Як на мене, фільм є повчальним для всіх, так як життя потребує людину залишатися людиною у всіх випадках, щоб із нею не сталося.

В

Наскільки ж гармонійно виглядає у стрічці Антоніо Бандерас! Він, як завжди, неперевершений. Також я у захваті від того, що фільм закінчується щасливо. Чого ж ще бажати, коли людям доведеться попасти в подібну халепу. Тільки радіти разом з ними.

Схожі фільми

біографії
драми
історичні фільми
кримінал
біографії
драми
історичні фільми
біографії
драми
історичні фільми
пригоди
біографії
військові фільми
драми
історичні фільми
біографії
бойовики
драми
історичні фільми
комедії
кримінал
трилери
біографії
драми
історичні фільми
біографії
драми
історичні фільми
трилери
біографії
бойовики
військові фільми
драми
історичні фільми