Адам Джонс (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, комедії
КраїнаСША
У головних роляхБредлі Купер, Сієна Міллер, Омар Сі, Даніель Брюль, Ума Турман
Премʼєра
Бюджет$20 000 000
Збори$36 606 743
Декада2010-х
Добірки12 фільмів про їжу для справжніх гурманів, Як почати нове життя: 20 фільмів

Головний герой цього комедійно-драматичного фільму Адам Джонс ще в школі мріяв про кар'єру кулінара, тому він купив квиток до Парижа, де хотів здійснити мрію.

Хлопцеві довелося пережити багато важких моментів, але він домігся визнання, а його ресторан отримав заслужені три зірки. Однак все це і погубило його, з часом Адам почав пити і вживати наркотики, а його ресторан втратив одну зірку.

Лише через деякий час хлопець зрозумів, що саме на кухні він відчуває себе живим, тому вирішив відкрити новий ресторан, і разом з новою командою радувати своїх відвідувачів черговими шедеврами.

Коментарі

А

Чудовий разовий фільм.

Л

Фільм надихає. Гра акторів неперевершена.

И

Я з великим задоволенням переглянула цей дуже непоганий фільм. На мою думку, він є повчальним, так як демонструє те, що кожна людина здатна отримати саме те, про що більш за все мріє, і що для цього потрібне тільки справжнє її бажання.

С

Все було б непогано у фільмі, як би не виглядало таким нереальним. Хотілося б, щоб автори все ж таки в основі свого творіння не робили ставку на контрастність тих подій, які показані у фільмі. Як на мене, то зазначений сюжет призначений лише для одного перегляду.

М

Сам по собі цей фільм є непаганим та і його головна ідея мені здалася цікавою. Актори виглядали природньо і навіть були такі епізоди, яки мене по-справжньому зачепили. Тому пропоную подивитися цей фільм. Впевнений, ви не пожалкуєте про свій витрачений час!

К

Бредлі Купер, як завжди, був на висоті! Взагалі і сюжет фільму мені сподобався. Ця стрічка є взірцем того, як потрібно битися за своє місце під сонцем. Нічого у житті немає такого, що б не можна було досягнути. Цей фільм як раз це і підтверджує.

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
драми
комедії
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
біографії
бойовики
військові фільми
драми
історичні фільми
трилери