Сікаріо (2015) українською

Оцінка
Жанрибойовики, детективи, драми, кримінал, трилери
КраїнаСША
У головних роляхЕмілі Блант, Бенісіо дель Торо, Джош Бролін, Віктор Ґарбер, Джон Бернтал, Деніел Калуя
РежисерДені Вільнев
Премʼєра
Бюджет$30 000 000
Збори$84 872 444
Декада2010-х
ДобіркиФільми про шпигунів

Головна героїня фільму «Сікаріо» Кейт Мейсі стала агентом ФБР, щоб боротися зі злочинцями. Зараз у неї дуже багато роботи, зокрема, на кордоні США з Мексикою.

Кейт разом зі своїми колегами з усіх сил намагається відловлювати відомих членів картелів, але вона розуміє, що це ніщо в порівнянні зі справжнім потоком злочинів.

Спеціально для цього був створений особливий загін, куди теж потрапила Мейсі - її разом з командою відправили до Мексики, де допомагати мав загадковий Алехандро. Але як тільки героїня ступила на територію іншої країни, вона зрозуміла - щось пішло не так, і, здається, тепер вона сама стала частиною чиєїсь стратегії.

Чи зможе спецагент вижити і які завдання тепер чекають на неї?

Коментарі

Л

Я не дуже задоволена переглядом даної картини, так як насправді очікувала від неї набагато більшого. Там не менше, я її подивилася, побачила ще одну реальну історію про негаразди у сучасному суспільстві, і, мабуть, саме на цьому вже годі.

М

Події фільму відповідають сучасності. Вони відбуваються у такому середовищі, де важко відокремити зловмисників від представників закону, яким інколи тяжко протистояти так званій системі. До того ж кінцівка фільму для мене була важкою.

Б

Мені не подобаються стрічки про занадто правильних жінок. У нас і так багато різних справ. Навіщо нам займатися чоловічою роботою? Більше цю стрічку дивитися не буду. Занадто надуманий сюжет. Я прийшла відпочити, а отримала важкі спогади та розчарування.

А

На мою думку, стрічка «Сікаріо» розповідає про те, як інколи буває важко зробити правильний вибір. Тим паче, не завжди він може бути виправданим. Навіть, якщо мова йде про здійснення спеціальних операцій проти дії наркоугруповань. Цей фільм є дуже важким для перегляду, але не можна відсторонюватися від подій, які у ньому висвітлюються.

Схожі фільми

бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
кримінал
трилери
детективи
драми
кримінал
трилери
бойовики
детективи
кримінал
трилери
детективи
драми
комедії
кримінал
мелодрами
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери