Голодні ігри: Переспівниця. Частина 2 (2015) українською

Оцінка
Жанривійськові фільми, трилери, фантастика
КраїнаНімеччина, США
У головних роляхДженніфер Лоуренс, Джошуа Гатчерсон, Ліам Хемсворт, Вуді Гаррельсон, Дональд Сазерленд, Філіп Сеймур Гоффман
РежисерФренсіс Лоуренс
Премʼєра
Бюджет$160 000 000
Збори$653 428 261
Декада2010-х
ДобіркиГолодні ігри: рано чи пізно тиранія буде повалена

Головна героїня фільму Катніс Евердін продовжує жити з думкою про знищення президента Сноу. Але поки повстанці нічого не роблять, в Панемі жити стає все складніше.

Тому дівчина вирішила відправитися в Дістрікс, щоб позбавити країну від тирана. Однак вона ще не знає, що саме на неї чекає попереду, адже президент Сноу приготував для неї нову пастку - він збирається влаштувати 76 голодні ігри.

Тепер Катніс розуміє, що від її дій залежить свобода і життя багатьох цивільних, тому героїня вступає у двобій, щоб знищити зло, яке тероризує її народ.

Коментарі

М

гарний фільм. але ви МАЄТЕ ВИБІР! ;)

Ф

Ох, уж ця мені Переспівниця! Я подивився картину вже кілька разів, і, чесно кажучи, кожного разу знаходжу для себе щось нове. Це мені дуже приємно, тому я збираюся ще раз переглянути цю стрічку. Я впевнений, що не пожалкую про своє рішення.

V

Фільм мені не сподобався не зважаючи на постапокаліптичну темакику яка мені до душі. Якось не логічно все, мотивація героїв не зрозуміла до кінця, і змішоно все на купу. Ті зомбо-вампірні істоти в каналізації ні до чого, в "Блейда" передерли. Щоб час вбити якщо робити нічого

М

Фільм так собі. Можна переглянути, якщо нема чого дома робити. Особливого позитиву він мені не додав, але і нудьгувати я припинив на деякий час, переглядаючи цю стрічку. Не можу сказати, що слід його обов’язково подивитися. Тим не менше, увагу звернути на фільм можна.

А

Мене з самого початку зацікавив сюжет другої частини Переспивниці. Також подобалася гра акторів. Багато різних подій я побачила у серіалі. Але, як на мене, то все це можна було б показати в динаміці. Інколи я навіть нудьгувала.

А

Взагалі мені не подобається фантастика. Але я зробив виняток – багато найрізноманітніших думок почув про «Голодні ігри». Тепер впевнений - марно витратив вільний час, задоволення не отримав та і не зовсім розібрався у до болі довгих та нудних монологах. Не дивився фантастику раніше і надалі не хочу.

Схожі фільми

пригоди
трилери
фантастика
драми
пригоди
трилери
фантастика
детективи
пригоди
фантастика
бойовики
військові фільми
детективи
трилери
жахи
фантастика
бойовики
трилери
жахи
фантастика
драми
кримінал
трилери
бойовики
трилери
жахи
фантастика
трилери
фантастика