Кістяний томагавк (2015) українською

Оцінка
Жанривестерни, драми, пригоди, жахи
КраїнаВеликобританія, США
У головних роляхКурт Расселл, Патрік Вілсон, Меттью Фокс, Річард Дженкінс
Премʼєра
Бюджет$1 800 000
Збори$74 057
Декада2010-х
Реліз на DVD

Фільм покаже глядачеві історію моторошної рятувальної місії на Дикому Заході. Шериф Франклін Хант разом з командою недосвідчених стрільців прибув в невелике містечко, де група канібалів-дикунів викрадає найслабших людей, щоб насититися їхніми трупами.

Але головні герої повинні повернути зниклих додому. Тепер їхня місія, як і власне життя, у великій небезпеці, адже ворог виявився дуже безжальним.

Коментарі

З

Мені вже давно хотілося довідатися про те, чи є потреба у виробництві таких стрічок? А також про те, чи є в них шанувальники? Якщо хтось поцікавиться моєю думкою, то я відразу запропоную забути про цей жанр, і ніколи не створювати картин, що подібні до даної.

Б

Як на мене, то ця стрічка є страшеною маєчнею. Вона зовсім мене не заінтригувала, а навіть окремі її епізоди взагалі здалися просто огидними для перегляду. Я не розумію, навіщо таке видовище було випускати до вітчизняних екранів та кінозалів.

Э

Цей фільм мене заінтригував відразу непоганим сюжетом та якісною грою акторів. Я із задоволенням слухав всі репліки та діалоги головних персонажів. До того ж тут добре підібраний музичний супровід, і він допомагає без слів зрозуміти все те, що відбувається на екрані.

М

Ця стрічка може залишити погані емоції у глядачів після її перегляду так само, як й інші фільми про маніяків, людожерів та садистів. Тим не менше, я рекомендую її до перегляду, так як вона залишає надію на те, що добро завжди все ж таки перемагає зло.

А

Дуже хотілося б, щоб у мене залишилися лише приємні спогади після фільму. Але цього не сталося. Я не отримала хоч чогось із того, щоб сказати про досконалість стрічки. Навіть гра акторів для мене була нецікавою. І навіщо режисери створюють такі стрічки?

С

Я не зрозуміла, для якої аудиторії призначений цей фільм? У ньому є багато кривавих сцен, а події відбуваються дуже повільно. До того ж немає хоч якогось почуття атмосфери. Фільм справив на мене лише негативне враження. Моя порада всім: постарайтеся обійтися без його перегляду.

Схожі фільми

детективи
драми
пригоди
трилери
жахи
фантастика
фентезі
драми
жахи
фентезі
драми
мелодрами
пригоди
трилери
жахи
фентезі
бойовики
пригоди
трилери
жахи
фантастика
детективи
драми
кримінал
трилери
жахи
драми
жахи
фантастика
драми
трилери
жахи
фантастика
бойовики
драми
пригоди