Круг (2015)

Круг (2015)
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанридетективи, драми, трилери, жахи, фантастика
КраїнаСША
Премʼєра
Декада2010-х

Одного разу п'ятдесят абсолютно незнайомих людей прокидаються в одному місці - великій камері. Вони не розуміють, яким чином змогли сюди потрапити. Люди зібрані в коло і зовсім не можуть рухатися. Вони бачать, що в центрі кімнати знаходиться якийсь пристрій, який вбиває одного з них кожні дві хвилини. Жертва вибирається не просто так, вибір залежить від них самих. Вони можуть вирішувати, хто стане наступним і кого вибере машина. Але хто повинен померти, хто заслуговує такої жорстокої долі? І яка буде доля тієї людини, яка залишиться одна в цій кімнаті?

Додати новий коментар

Коментарі

Л

Мабуть, для того, щоб додивитися дану картину до її закінчення, потрібне ні аби яке терпіння. В мене його просто не вистачило, і я задовго до закінчення цієї стрічки залишив кінозал. Тепер мене цікавить лише одне – на яку аудиторію розрахований даний фільм?

А

Після того, як я подивися анонс фільму, сподівівся на те, що ця картина продемонструє прекрасни роботу оператора та режесуру. На жаль, цього не сталося. До того ж і сюжет був для мене не цікавим. Впевнений, що можна спокойно обійтися без перегляду цієї стрічки.

Ж

Ця стрічка – справжнісінька маячня. Навіщо її спочатку було створювати, а потім демонструвати світу – для мене так і залишилося незрозумілим. Я не можу рекомендувати цю картину до перегляду користувачам, тому ще но побачив в ній ніякого сенсу.

Д

Закінчення фільму мене по-справжньому розчарувало. До того ж і якісної роботи оператора я не побачив. Але, на мою думку, має сенс переглянути стрічку один раз заради того, щоб замислитися над головною життєвою мораллю – чого ж насправді варте життя людини?

М

Нещодавно я переглянула фільм жахів «Круг». З самого початку ознайомилася с записами глядачів про цю стрічку. Впевненості у тому, що слід її подивитися, мені це не додало. Коли ж попала до залу – не пожалкувала. Фільм сподобався і нудьгувати не довелося.

Схожі фільми

детективи
драми
пригоди
трилери
жахи
фантастика
фентезі
детективи
драми
трилери
жахи
фантастика
бойовики
детективи
трилери
жахи
фантастика
драми
трилери
жахи
фантастика
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
фантастика
драми
трилери
жахи
фантастика
детективи
трилери
жахи
фантастика
детективи
трилери
жахи
фантастика