Неймовірний Пітер Пен (2015) українською

Оцінка
Жанрипригоди, сімейні фільми, фентезі
КраїнаАвстралія, Великобританія, США
У головних роляхГ'ю Джекмен, Гаррет Хедлунд, Руні Мара, Нонсо Анозі
РежисерДжо Райт
Премʼєра
Бюджет$150 000 000
Збори$128 388 320
Декада2010-х
Реліз на DVD

Цей фільм підійде тим, хто любить мріяти і вірить у дива. Історія розповість про хлопчика Пітера Пена, який ще в дитинстві залишився без батьків. Він потрапив у притулок, де до нього ставилися не дуже добре, тому що Пітер був справедливий. Хлопчик пробув там мало. Його викрав пірат на ім'я Чорна Борода і відвіз в Нетландію, вигадану країну, де багато різних пригод. Тут життя Пітера круто змінилося. Він став мужнім воїном.

У цій прекрасній країні хлопчик знайшов собі нових вірних друзів. Тигрова Лілія і Капітан Крюк тепер будуть постійно супроводжувати Пітера.

Коментарі

С

На мою думку, ця стрічка має право на життя, так як вона розповідає про прекрасні взаємовідносини та почуття, які тільки можуть виникати поміж людьми. До того ж тут багато чого можно впізнати про пригоди, а я зажди полюбляв мріяти саме про них.

С

Якщо казати чесно, то я очікувала отримати значно більше позитивних емоцій та спогадів від перегляду цієї стрічки. Але мені це не судилося. Тому і з кінозалу я вийшла із легким почуттям досади від того, що не отримала всього, чого так бажала.

Ш

Прекрасний фільм для перегляду у родинному колі! Він залишив у моєму серці лише позитивні спогади. Незважаючи на те, що головні герої виглядають не зовсім такими, до яких ми звикли і якими їх зображував автор, вони виглядали органічними у цій історії.

Я

Фільм є дуже цікавим для перегляду. По-перше, тут головні герої не зовсім підпадають під ті описи, які нам вже знайомі з дитинства. Також їхні поступки були більш несподіваними. Стрічка сподобалася і додала мені тільки позитивного настрою.

И

Як на мене, режисер та актори добре впоралися із своїм завданням. Але в стрічці мова йде про важливі почуття, такі як дружба та відданість. Тому фільм «Неймовірний Пітер Пен» буде корисним подивитися підліткам, щоб вони побачили, наскільки життя може бути цікавим завдяки сильним почуттям.

Схожі фільми

комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
фентезі
драми
пригоди
сімейні фільми
фентезі
пригоди
сімейні фільми
фентезі
драми
мелодрами
сімейні фільми
фентезі
детективи
пригоди
сімейні фільми
фентезі
бойовики
мультики
пригоди
сімейні фільми
фентезі
комедії
пригоди
сімейні фільми
фентезі
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
фентезі