Прогулянка висотою (2015) українською

Оцінка
Жанрибіографії, драми, пригоди, трилери
КраїнаСША
У головних роляхДжозеф Гордон-Левітт, Бен Кінґслі, Шарлотта Ле Бон, Джеймс Бедж Дейл
РежисерРоберт Земекіс
Премʼєра
Бюджет$35 000 000
Збори$61 181 942
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиФільми, засновані на реальних подіях

Фільм розповість про Філіпа Петі, французького канатохідця. У нього справжній талант у цій справі. Розвиваючи навички, Петі виконував щоразу все більш складні трюки. Він зважився пройти по канату, який був натягнутий між двома куполами собору. Але цього виявилося замало. Філіп мріяв про трюк, який будуть пам'ятати багато років. Тому він зважився на прохід по канату без страхівки на висоті більше 400 м між двома хмарочосами-близнюками в Нью-Йорку.

Друзі відмовляли його, але він нікого не слухав. Тепер за божевільним хлопцем спостерігатимуть багато людей, а його подвиг запам'ятається, як один з найскладніших трюків в історії

Коментарі

Т

Початок перегляду був нудним.Але його середина і кінець змусили мене хвилюватися за головного героя.Тож тримала кулички до кінця!Ще якби переклад французької був,було б чудово,а так змушена здогадуватися.

Р

Мені ця картина нагадала не дуже приємні особисті речі. Тому я не можу бути у захваті від цієї історії. Тим не менше, дивитися її мені було цікаво, особливо деякі окремі епізоди. Давати поради я нікому не збираюся – робіть самі, як знаєте.

Р

Фільм за своїм змістом добрий, але його сюжет трохи затягнутий. Тим не менше, мені було цікаво спостерігати за головним героєм та його вчинками. До того ж не всі його діяння були для мене передбачувані. Актори грали непогано, але переклад мені зовсім не сподобався.

Л

Основу цього фільму складають реальні події. Тому все тут виглядає доволі реалістичним. До того ж у стрічці багато спеціальних ефектів та трюків, а гра акторів викликає тільки приємні враження. На мою думку, цей фільм має сенс подивитися. В ньому багато чого є повчального.

Схожі фільми

біографії
драми
історичні фільми
пригоди
спортивні фільми
трилери
біографії
бойовики
драми
історичні фільми
пригоди
трилери
біографії
драми
історичні фільми
трилери
біографії
драми
пригоди
трилери
вестерни
драми
пригоди
трилери
біографії
драми
пригоди
трилери
біографії
драми
трилери
біографії
драми
комедії
спортивні фільми