Чорна меса (2015) українською

Оцінка
Жанрибіографії, драми, кримінал
КраїнаВеликобританія, США
У головних роляхДжонні Депп, Джоел Едґертон, Бенедикт Камбербетч, Кевін Бейкон, Джессі Племонс, Пітер Сарсгаард
Премʼєра
Бюджет$53 000 000
Збори$64 737 059
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиФільми про шпигунів

Фільм розповість про одного з найжорстокіших злочинців Бостона. Це гангстер, якого звуть Уайті Балджер. Свого часу він керував кримінальною організацією Winter Hill. Після деяких кривавих злочинів Балджер починає працювати на ФБР і стає їх таємним інформатором. Він збирає дані на один мафіозний клан, який діє на його території. Але потім Уайті успішно втік і сховався на 16 років, щоб не потрапити у в'язницю, проте в червні 2011 року його заарештували в Санта-Моніці. Тепер Балджеру вже за 80, його звинувачують у рекеті та участі в 19 вбивствах.

Коментарі

Б

Ця стрічка залишила в мене лише неприємні та негативні спогади. Я взагалі не зрозумів, навіщо її було створювати? Невже життя такої людини, як головний герой, потрібно виставляти на показ? Тим не менше, я впевнений, що фільм знайшов своїх шанувальників.

Б

Режисер фільму зробив ставку на те, що людей, в першу чергу, цікавлять маловідомі факти. Це стосується і особистого життя маньяків, вбивць та інших зловмисників. Зрозуміло, що стрічка, в основу сюжету якої покладені такі факти, швидко знайшла своїх шанувальників та прихильників.

Схожі фільми

біографії
драми
трилери
біографії
бойовики
драми
історичні фільми
комедії
кримінал
трилери
біографії
драми
кримінал
драми
кримінал
трилери
біографії
драми
біографії
драми
кримінал
біографії
драми
історичні фільми
біографії
військові фільми
драми
трилери