Багряний пік (2015) українською

Оцінка
Жанридетективи, драми, мелодрами, трилери, жахи, фентезі
КраїнаКанада, США
У головних роляхМіа Васіковська, Джессіка Честейн, Том Гіддлстон, Чарлі Ханнем
РежисерГільєрмо дель Торо
Премʼєра
Бюджет$55 000 000
Збори$74 679 822
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиНайкращі фільми 2015 року

Про будинок, який височить над містом, ходять не дуже хороші чутки. Коли настає зима, він починає тонути в кривавих снігах. Напевно, головна причина - це глина, яка проступає на поверхню. Але ніхто не хоче ступити своєю ногою на цей страшний схил ... тільки вона.

Дівчина-сирота на ім'я Едіт без пам'яті закохана в прекрасного незнайомця Томаса Шарпа, який проживає в старому будинку разом зі своєю сестрою Люсіль. Попередження примар про "Багряний пік" не можуть вплинути на почуття Едіт. Вона не може зрозуміти, в чому справа. Але він вже прокинувся і більше не засне.

Коментарі

І

Хороший триллер, тримав в напрузі.Раджу

У

Для мене ця стрічка видалася занадто важкою і жахливою, тому більшу її частину я просиділа у кінозалі з заплющеними очима. Вважаю, що цю картину немає сенсу дивитися тим людям, у кого слабка психіка, так як її зміст важко буде забути у подальшому.

А

Хотіли напугати но не вийшло.

Ф

У фільмі повністю передано ту атмосферу, що відповідає основній сюжетній лінії. Костюми і декорації, як на мене, є неперевершеними. Але у стрічці багато насилля та крові. Інколи мені хотілося зупинити перегляд і подивитися комедію, щоб оговтатися від тих подій, за якими я спостерігала у картині.

И

Всі події, що відбуваються у стрічці, були відразу зрозумілими та передбачуваними. Мені також не сподобалося те, що у сюжетній лінії навіть не робилося спроби розкрити особливості 19 століття, хоча це було б дуже цікавим доповненням кінострічки.

С

Дуже смілива історія! Вона, на мій погляд, заслуговує уваги з боку широкого кола глядачів. До того ж костюми та декорації мені дуже сподобалися. Також у стрічці є багато епізодів, над якими є сенс замислитися. Добра робота. Мені до смаку!

H

так люблю фільми такого жанру, та це й, маленько розчарована!

Схожі фільми

драми
мелодрами
пригоди
трилери
жахи
фентезі
детективи
трилери
жахи
фентезі
детективи
драми
трилери
жахи
фентезі
драми
трилери
жахи
фентезі
детективи
драми
трилери
жахи
драми
трилери
фентезі
детективи
драми
пригоди
трилери
жахи
фантастика
фентезі
драми
мелодрами
фентезі