Останній мисливець на відьом (2015)

Останній мисливець на відьом (2015) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрибойовики, пригоди, фентезі
КраїнаКанада, Китай, США
У головних роляхВін Дізель, Ел Гор
РежисерБрек Ейснер
Премʼєра
Декада2010-х
Реліз на DVD

Відьми були завжди в усі віки. Вони є і в наш час, просто тепер вони не говорять про свою сутність кожному зустрічному. Кажуть, що є і добрі відьми. Але не в цій історії. Тут вони жадають наслати на людство смертоносну чуму.

Всі століття були і мисливці на відьом. Але замість того щоб винищити відьом, відьми винищили мисливців. Залишився тільки один і на нього покладена все надія. Одного разу він уже вбив їхню королеву, але вона воскресла і стала ще сильніше!

Тепер перед ним постало завдання не з простих. Він один повинен врятувати людство!

Додати новий коментар

Коментарі

Л

Незважаючи на те, що у фільмі зайняті таки відомі актори і жанр фентезі мені подобається, я не можу схвалити цю стрічку. Тим не менше сама ідея картини мені б сподобалася, як би не було так багато крові. Вважаю, що цей фільм не заслуговує жодного перегляду.

Б

Так і не зрозуміла, до чого було створювати цю стрічку. Не побачили ідеї, але пафосу тут більш чим потрібно було взагалі. З фільму нічого для себе не винесла, а тільки змарнувала настрій та загубила час. Вважаю, що немає сенсу його дивитися навіть один раз.

Г

Чудовий фільм. Переглядаючи цей фільм кожної хвилини помічаєш схожість із картиною 90-х "Горець". Щоправда тут головний герой змагається із злом у вигляді відьм, та монстрів. Сюжет, відповідає усім стандартам жанру, але для таких фільмів нічого наднового придумувати не потрібно. Потрібно якнайкраще передати атмосферу, красиві ефекти, та вдало підібрати героїв. А з цими факторами, творці впорались на відмінно. Він Дізель та компанія відіграли на найвищому рівні.

Схожі фільми

бойовики
пригоди
фентезі
бойовики
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
фентезі
бойовики
пригоди
фантастика
фентезі
бойовики
детективи
пригоди
трилери
фентезі
пригоди
фентезі
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
фентезі
бойовики
комедії
пригоди
фантастика
бойовики
детективи
комедії
кримінал
пригоди
трилери