Ескорт (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, комедії, мелодрами
КраїнаСША
У головних роляхБрюс Кемпбелл
Премʼєра
Декада2010-х
Реліз на DVD
Добірки24 фільми про заборонене кохання

Один журналіст звик зустрічатися з дівчатами для одноразових секс-розваг. Йому не цікаво було обтяжувати себе відносинами і поточний стан справ відповідно влаштовував. Але тут він втрачає свою роботу і випадково потрапляє на леді з ескорту, якій потрібен охоронець. Адже її клієнти бувають і хамуваті, і наглі, і брутальні. Без хорошого охоронця одним словом не обійтись. І журналіст береться за нову для себе справу. Тим більше його роботодавиця красива і, треба зазначити, розумна. Вони проводять практично весь час разом. Зближуються, відкриваються один одному, закохуються...

Коментарі

С

Дивитися цю стрічку мені було не обтяжливо, а інколи я відчувала в неї навіть дуже глибокий підтекст. Але як на мене, картина може допомогти заповнити своїм змістом лише час відпочинку – не більше, хоча смаки у людей різні, і хтось зі мною не погодиться.

И

Як на мене, то це просто чудова стрічка! Вона надала мені багато приємних хвилювань, так як я завжди обираю такі фільми, в яких мова йде про любов, а для мене – це просто неперевершені почуття. Рекомендую обов’язково переглянути цю стрічку.

А

Мені здається, що цей фільм більше призначений для жіночої аудиторії, причому здатної до романтичних почуттів. Чимось його сюжет нагадує відому з дитинства казку. Але переглянув «Ескорт» і мені сподобався той рівень пристрасті, що я там відчув та побачив.

Ш

Фільм «Ескорт» став для мене улюбленим. Він приваблює мене своєю сюжетною лінією, прекрасним акторським складом. Я завантажила його собі на комп’ютер і час від часу переглядаю цю стрічку. Кожний раз, коли спостерігаю за перебігом подій сюжету, знаходжу для себе щось нове.

А

Прекрасний фільм! Отримала багато позитивних емоцій від його перегляду. Особливо мені сподобалася гра акторів, їх костюми та декорації. Стрічка змусила мене замислитися над тим, що нічого в житті немає незмінного і про це слід пам’ятати.

В

Завдяки фільму під час його перегляду виникає досить приємна атмосфера. Мені сподобалися присутні в ньому персонажі та діалоги, які між ними виникають. До того ж, я надаю перевагу тим сюжетам, де герої роблять спробу змінити своє життя .

С

Легкий до перегляду фільм хоч наодинці, хоч у великій компанії: багато цікавих співрозмов, актори чудово виглядають та тримаються у кадрі, є деякі приємні жарти. Як на мене, стрічка не має недоліків. Пропоную подивитися.

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
біографії
драми
комедії
мелодрами
сімейні фільми
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами