Безрідні звірі (2015) українською

Оцінка
Жанривійськові фільми, драми
КраїнаСША
У головних роляхІдріс Ельба
Премʼєра
Бюджет$6 000 000
Збори$90 777
Декада2010-х

Молодий хлопець Агу потрапляє в немислимі йому раніше перепитії, так як у зв'язку з громадянською війною на заході Африки його в примусовому порядку відправляють воювати. Тепер він в команді найманців, хоч сам і не викликався. Життя хлопця й раніше не було простим. Його батько загинув, а мати з сестрою зникли при загадкових обставинах. Відтепер же його життя повне насильства та жорстокості.

Головного героя грає хлопець, що раніше ніколи ніде не знімався і не є професійним актором.

Коментарі

A

Ni o chem

М

Для мене цей фільм був дуже важким, а деякі епізоди навіть засмутили. Після закінчення фільму я ще довго не могла оговтатися, і ще кілька разів пережила ті події, за якими спостерігала у фільмі. Другий раз дивитися картину не стану, але вона мені сподобалася.

М

Зрозуміло, що коли дорослі воюють, діти не можуть залишатися осторонь, згодом вони стають учасниками кривавих та безжалісних подій. Чесно кажучі, дивитися мені цей фільм було важко, але воно на те заслуговувало.

М

Як на мене, то сюжет цієї стрічки є дуже непоганим. Подивилася я її з великою увагою та перейнялася симпатією щодо особистості її головного героя. На жаль, такі історії не є рідкістю. Але хотілося, щоб вони все ж таки мали щасливе закінчення.

М

Вважаю, що ця стрічка по-справжньому вдалася. Але її, мабуть немає сенсу переглядати тим людям, хто болісно переживає за долю покинутих дітей. Деякі кадри взагалі були нестерпними. Тим не менше актори грали неперевершено, а події на екрані постійно утримували напругу у залі.

A

Netflix в 1 серії. Ми звикли бачити багатосерійні творіння цього каналу, проте вони вирішили випустити повнометражний фільм. І на мою думку це було вдалою ідеєю. Харизматичні герої, правдоподібна історія, цікавий сюжет. Усе це приковує до екрану при перегляду драми "безродні звірі". Це не просто фільм, який подивившись забудеш, а висококласне кіно, яке залишає відбиток. Усі події, що відбуваються на екрані повністю відображають умови в яких живуть деякі народи Африки.

Схожі фільми

драми
військові фільми
біографії
біографії
військові фільми
драми
історичні фільми
бойовики
драми
мелодрами
пригоди
трилери
військові фільми
драми
військові фільми
драми
мелодрами
бойовики
військові фільми
драми
трилери
біографії
драми
біографії
військові фільми
драми
трилери