Юність (2015)

Юність (2015) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанридрами, комедії, мелодрами
КраїнаВеликобританія, Італія, Франція, Швейцарія
У головних роляхМайкл Кейн, Гарві Кейтель, Рейчел Вайс, Пол Дано
РежисерПаоло Соррентіно
Премʼєра
Збори$3 226 024
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиНайкращі фільми 2015 року

Фред - уславлений композитор і диригент, всупереч проханням Її Величності, відмовляється виступити на Дні Народженні принца Філіпа, і на це у нього є вагома причина. Мік, оскароносний режисер, щосили працює над новим сценарієм «фільму-одкровення».

Фред і Мік вже півстоліття дружать, сміються над собою і дивуються красі і несправедливості цього світу. Це літо вони проводять на альпійському курорті, де любовні переживання вже дорослих дітей, випадково підглянуті драми і одкровення далекого минулого назавжди змінять долі друзів.

Коментарі

А

відродження через прощення.
Непростий фільм.

Г

Сама по собі ідея фільму виглядає дуже непоганою. До того ж актори добре її донесли до глядача. Вважаю, що багато думок є дуже корисними для сучасних молодих людей, які не завжди розуміють те, що їм говорять літні люди, що мають великий життєвий досвід.

Т

Сюжетна лінія стрічки здалася мені якоюсь нагаданою. Я не повірив тим акторам, за якими спостерігав. В мене склалося таке враження, що головні герої так і не вжилися у свої образи і навить не спробували це зробити якісно. Якийсь недосконалий фільм!

Б

Сама ідея фільму мені сподобалася. Багато чого можна почути про конфлікти, що виникають між людьми різних поколінь. Хотілося б, щоб представники молоді теж замислилися над тим, що побачать у стрічці, так як нам всім потрібно навчитися йти на поступки одне одному.

С

У фільмі продемонстровано звичне протистояння молодості та зрілості. Я побачив, як представники різних поколінь не можуть почути один одного. Стрічка доволі повчальна і потребує, щоб всі замислилася над проблемою, яку розкрито у фільмі «Юність».

С

Класниф фільм.

І

Любов і прощення- прощання не страшні.

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
фантастика
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
біографії
драми
історичні фільми
мелодрами
драми
мелодрами
драми
комедії
пригоди
фентезі