Юність (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, комедії, мелодрами
КраїнаВеликобританія, Італія, Франція, Швейцарія
У головних роляхМайкл Кейн, Гарві Кейтель, Рейчел Вайс, Пол Дано
РежисерПаоло Соррентіно
Премʼєра
Збори$3 226 024
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиНайкращі фільми 2015 року

Фред - уславлений композитор і диригент, всупереч проханням Її Величності, відмовляється виступити на Дні Народженні принца Філіпа, і на це у нього є вагома причина. Мік, оскароносний режисер, щосили працює над новим сценарієм «фільму-одкровення».

Фред і Мік вже півстоліття дружать, сміються над собою і дивуються красі і несправедливості цього світу. Це літо вони проводять на альпійському курорті, де любовні переживання вже дорослих дітей, випадково підглянуті драми і одкровення далекого минулого назавжди змінять долі друзів.

Коментарі

А

відродження через прощення.
Непростий фільм.

Г

Сама по собі ідея фільму виглядає дуже непоганою. До того ж актори добре її донесли до глядача. Вважаю, що багато думок є дуже корисними для сучасних молодих людей, які не завжди розуміють те, що їм говорять літні люди, що мають великий життєвий досвід.

Т

Сюжетна лінія стрічки здалася мені якоюсь нагаданою. Я не повірив тим акторам, за якими спостерігав. В мене склалося таке враження, що головні герої так і не вжилися у свої образи і навить не спробували це зробити якісно. Якийсь недосконалий фільм!

Б

Сама ідея фільму мені сподобалася. Багато чого можна почути про конфлікти, що виникають між людьми різних поколінь. Хотілося б, щоб представники молоді теж замислилися над тим, що побачать у стрічці, так як нам всім потрібно навчитися йти на поступки одне одному.

С

У фільмі продемонстровано звичне протистояння молодості та зрілості. Я побачив, як представники різних поколінь не можуть почути один одного. Стрічка доволі повчальна і потребує, щоб всі замислилася над проблемою, яку розкрито у фільмі «Юність».

С

Класниф фільм.

І

Любов і прощення- прощання не страшні.

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
фантастика
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
мелодрами