Стажер (2015) українською

Оцінка
Жанрикомедії, мелодрами
КраїнаСША
У головних роляхРоберт де Ніро, Енн Гетевей, Рене Руссо
РежисерНенсі Маєрс
Премʼєра
Бюджет$35 000 000
Збори$194 564 672
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиКращі фільми, щоб розслабитися після робочого тижня, Найкращі романтичні фільми до Дня Святого Валентина

Повний сил і енергії пенсіонер знаходить оголошення про набір на роботу стажерів в великий інтернет-магазин. І ось удача, за якоюсь соціальною програмою вони шукають якраз людей пенсійного віку. Хоч він нічого не знає про нові технології і застряг зі своїми знаннями в минулому столітті, на стажування його все ж приймають.

Більше того, тепер він помічник самої керівниці компанії, що до слова, йому в доньки годиться. На початку, вона не звертає на нього ніякої уваги, але завдяки його уважності й гострому розуму, вони в результаті стають близькими друзями...

Коментарі

Ю

Фільм супер. Раджу подивитись!

А

Фільм про почуття)

С

Один з небагатьох сучасних фільмів які можна дивитися і без спецефектів і отримувати від цього величезне задоволення .
P.S. Деніро як завжди неперевершений .

R

Дуже гарний фільм.

К

Дивитися обов'язково! Дуже позитивний фільм!

Б

Я отримала масу позитиву під час перегляду картини. Мені сподобалося у ній майже все, починаючи від гри акторів і сюжету та закінчуючи костюмами і декораціями. Побільше б таких фільмів! Мабуть, тоді б не було б проблем спілкування у молоді!

С

Головне, що в мене залишила ця картина – можливість добре замислитися над тим, які несподіванки очікують нас у повсякденному житті, і наскільки добре може все скластися, якщо не пройти поміж них, не звернувши увагу. До того ж Роберт де Ніро був як завжди неперевершеним. Тому обов’язково рекомендую картину до перегляду.

Ф

Обовязково дивіться!

М

Роберт де Ніро, як завжди, був неперевершеним у своєму образі. Вважаю, що завдяки його участі у стрічці фільм заграв яскравими барвами. До того ж мені сподобався і сам сюжет. На мою думку, ця історія, що покладено в основу картини, є доволі життєвою.

І

Достатньо позитивна картина від її перегляду залишається задуматись і зробити висновок,що людина яка прожила достойно життя і в старості буде цікава оточуючим...

J

Після перегляду закортіло змінити своє життя на краще :)

O

Хороша, весела комедія про пенсіонера за віком, та не за характером. Людина, яка була молодою ще в минулому столітті, йде працювати інтерном у новітню компанію, та стикається з новітніми технологіями, реєструється у фесбуці, потрапляга у коло молодих людей.Веселий фільм про стик людей з різних поколінь та різними поглядами про життя. Рекомендую до перегляду.

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами
бойовики
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами