Стажер (2015) українською

Оцінка
Жанрикомедії, мелодрами
КраїнаСША
У головних роляхРоберт де Ніро, Енн Гетевей, Рене Руссо
РежисерНенсі Маєрс
Премʼєра
Бюджет$35 000 000
Збори$194 564 672
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиКращі фільми, щоб розслабитися після робочого тижня, Найкращі романтичні фільми до Дня Святого Валентина

Повний сил і енергії пенсіонер знаходить оголошення про набір на роботу стажерів в великий інтернет-магазин. І ось удача, за якоюсь соціальною програмою вони шукають якраз людей пенсійного віку. Хоч він нічого не знає про нові технології і застряг зі своїми знаннями в минулому столітті, на стажування його все ж приймають.

Більше того, тепер він помічник самої керівниці компанії, що до слова, йому в доньки годиться. На початку, вона не звертає на нього ніякої уваги, але завдяки його уважності й гострому розуму, вони в результаті стають близькими друзями...

Коментарі

Ю

Фільм супер. Раджу подивитись!

А

Фільм про почуття)

С

Один з небагатьох сучасних фільмів які можна дивитися і без спецефектів і отримувати від цього величезне задоволення .
P.S. Деніро як завжди неперевершений .

R

Дуже гарний фільм.

К

Дивитися обов'язково! Дуже позитивний фільм!

Б

Я отримала масу позитиву під час перегляду картини. Мені сподобалося у ній майже все, починаючи від гри акторів і сюжету та закінчуючи костюмами і декораціями. Побільше б таких фільмів! Мабуть, тоді б не було б проблем спілкування у молоді!

С

Головне, що в мене залишила ця картина – можливість добре замислитися над тим, які несподіванки очікують нас у повсякденному житті, і наскільки добре може все скластися, якщо не пройти поміж них, не звернувши увагу. До того ж Роберт де Ніро був як завжди неперевершеним. Тому обов’язково рекомендую картину до перегляду.

Ф

Обовязково дивіться!

М

Роберт де Ніро, як завжди, був неперевершеним у своєму образі. Вважаю, що завдяки його участі у стрічці фільм заграв яскравими барвами. До того ж мені сподобався і сам сюжет. На мою думку, ця історія, що покладено в основу картини, є доволі життєвою.

І

Достатньо позитивна картина від її перегляду залишається задуматись і зробити висновок,що людина яка прожила достойно життя і в старості буде цікава оточуючим...

J

Після перегляду закортіло змінити своє життя на краще :)

O

Хороша, весела комедія про пенсіонера за віком, та не за характером. Людина, яка була молодою ще в минулому столітті, йде працювати інтерном у новітню компанію, та стикається з новітніми технологіями, реєструється у фесбуці, потрапляга у коло молодих людей.Веселий фільм про стик людей з різних поколінь та різними поглядами про життя. Рекомендую до перегляду.

Схожі фільми

комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами
пригоди
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами