Марсіанин (2015) українською

Оцінка
Жанрипригоди, фантастика
КраїнаВеликобританія, США
У головних роляхМетт Деймон, Джессіка Честейн, Чіветель Еджіофор, Крістен Віг, Джефф Деніелс, Майкл Пенья
РежисерРідлі Скотт
Премʼєра
Бюджет$108 000 000
Збори$630 161 890
Декада2010-х
ДобіркиНайкращі фільми 2015 року

Під час виконання місії на Марсі, команда зіткнулася з піщаною бурею. У зв'язку з чим їм терміново довелося евакуюватися з планети. Але один з членів команди, пошкодив свій скафандр в ході операції і решта учасників вирішили що він загинув, відповідно не стали його чекати і покинули Марс.

Але Марк вижив і залишився на планеті один. Коли він прийшов до тями, побачив, що зв'язку з рідною планетою і колегами немає, але їхнє житло на Марсі не постраждало і там можна буде далі існувати. Тепер він починає шукати способи харчування і виживання. Адже йому потрібно протримаються чотири роки до прибуття наступної команди з місією на Марс.

Коментарі

Б

В мене немає бажання, щоб довго розповідати про сутність даного фільму. На мою думку, його має сенс подивитися лише у тому випадку, якщо є вільний час і бажання пожартувати над тим, якими не можна робити картини. Інакше не рекомендую гаяти час.

М

Я завжди полюбляю стрічки про сильних духом чоловіків, до яких, безумовно, належить головний герой фільму «Марсіанин». На жаль, у наші дні це така рідка риса, яка, скоріше за все, відімре, як це вже сталося з мамонтами. Спасибі за те, що можна отримати насолоду, побачивши її хоча б у кіно!

Ш

ХОРОШИЙ ФІЛЬМ

O

классс! дуже хороший фільм, ніколи не здавайтесь!!!

Г

просто ах...нний фільм (10/10)

Г

класный фильм

Г

чудове кіно

G

Тріумфальне повернення Рідлі Скотта. Надихаюче до життя творіння досить сильного режисера. Акторський склад підібраний ідеально, Метт Деймон не схибив, відіграв свою роль на двісті відсотків. Окремо хочеться відзначити, що операторська робота не просто на висоті, а дивна. Пейзажі Марса просто ідеальні. Фільм вийшов енергійним і драйвовим. Але якщо ви читали книгу, швидше за все такі позитивні емоції гарантовані, якщо відволічетеся від порівняння кіно і книги.

Схожі фільми

драми
пригоди
фантастика
детективи
пригоди
фантастика
комедії
пригоди
фантастика
бойовики
комедії
мультики
пригоди
сімейні фільми
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
комедії
пригоди
бойовики
пригоди
фантастика
бойовики
пригоди
фантастика