Хто там (2015)

Хто там (2015) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанритрилери
КраїнаСША
У головних роляхКіану Рівз
РежисерЕлай Рот
Премʼєра
Декада2010-х
Реліз на DVD

Дружина з дітьми поїхали в заміський будиночок, щоб дати можливість в тиші і спокої доробити Евану важливий архітектурний проект. Після минувшої зливи, що була відразу по від'їзду сім'ї, до нього в двері постукали дві молоді красуні, що наскрізь промокли та загубилися в новій місцевості. Пошкодувавши дівчат, Едвін впускає їх у дім і тут починається те, чого ніяк не міг очікувати.

Дівчата починають жорстоко знущатися над своїм спасителем, застосовуючи витончені тортури. Більше того, вони поступово починають по садистськи знищувати його сім'ю...

Додати новий коментар

Коментарі

П

Крутий фільм.

А

хрень..!

Г

не дивіться цю хрень

П

Мені ця стрічка дуже сподобалася тому, що вона демонструє багато таких проблем, про які не доводиться взагалі замислюватися. Я з цікавістю спостерігала за подіями стрічки, і була впевнена у тому, що все це саме зараз відбувається у реальному житті.

К

Якщо добре замислитися над сюжетом стрічки «Хто там», то стає дуже моторошно від відчуття того, що хто завгодно може стати заручником аналогічної ситуації. Чесно кажучи, я тепер добре поміркую перед тим, як когось пустити до своєї оселі.

Ш

Добра робота! Мені сподобалася у стрічці не лише гра мого улюбленого Кіану Рівза, а і його милих партнерок, які виглядають доволі правдоподібно. Насправді я дуже перелякалася того, що всі ці події, за якими я спостерігала, можуть відбутися і у реальному житті.

Ш

Захотіла переглянути «Хто там?» завдяки участі Кіану Рівза. Але в цей раз помилилася. Мій улюблений актор був невпевненим у собі, тому в мене залишилися погані спогади про стрічку. Якби я знала, що таке станеться, ніколи б не пішла на цей сеанс!

M

Кіану Рівз постав нам в ролі милого сем’яніна, що потрапив у дуже незручну ситуацію, з якою впорався бездоганно. Але і його прекрасні партнерки не поступиться в майстерності. Їх гра настільки вражаюча, що мимоволі лякаєшся. Так, крім гри актриси відзначилися і прекрасною зовнішністю. Фільм шокує, так що варто приготуватись і виділити вечір для уважного перегляду. Добротний трилер. П'ять балів.

Схожі фільми

детективи
комедії
сімейні фільми
трилери
жахи
фантастика
фентезі
бойовики
кримінал
трилери
драми
трилери
бойовики
кримінал
трилери
бойовики
драми
пригоди
трилери
фантастика
детективи
трилери
жахи
біографії
драми
історичні фільми
трилери