Сюрприз (2015)

Сюрприз (2015) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрикомедії, мелодрами
КраїнаБельгія, Німеччина, Ірландія, Нідерланди
Премʼєра
Збори$31 636
Декада2010-х
Добірки24 фільми про заборонене кохання, Як почати нове життя: 20 фільмів

Головному герою фільму мультимільйонеру Джейкобу ван Зален де Віту вже все настільки набридло, що він вирішив покінчити з життям. Для цього він звернувся в "Бюро подорожей", яке спеціалізується на послугах по відправці людей в інший світ, і вибрав варіант "Сюрприз" - чоловікові невідомо, що з ним станеться і коли саме.

У це ж бюро з таким же проханням звернулася чарівна Енн де Конінг. Коли парочка зрозуміла, що вони створені одне для одного, то вирішила розірвати договір, ось тільки "Бюро подорожей" доводить всі свої справи до кінця...

Додати новий коментар

Коментарі

С

Я взагалі обираю лише ті картини для перегляду, де у сюжетах автори розповідають про справжню любов. Мені дуже приємно спостерігати за тим, як наруджуєтьяс це прекрасне почуття. У цьому випадку я не помилився, і натрапив на справжній скарб.

К

На мій погляд, така стрічка може стати непоганим приводом для відпочинку багатьох багатих людей, так як в її сюжеті увага акцентується на тому, що потрібно добре зважувати свої пориви, щоб в одночас не минуче не потрапити до справжньої пастки.

К

Мені ця картина відразу дуже сподобалася. Саме головне, що вона зробила для мене, так це навчила цінувати життя взагалі та кожну його окрему мить. На мою думку, таких стрічок потрібно показувати як можна більше. Тому я рекомендую її до перегляду.

М

Мені здалося, що цей фільм поєднує у собі декілька жанрів. Тому він захопив мене із самого початку. Кінцівка «Сюрпризу» здалася непередбаченою. Але матеріали стрічки добре зібрані докупи і виглядають природньо. Взагалі, я полюбляю фільми про романтиків.

Д

Ох вже цей чорний гумор з Нідерландів. І ці нудьгуючі мільйонери. Коротше для любителів гарного чорного гумору в самий раз. Даний фільм є прямим доказом існування в Нідерландах хороших акторів, режисерів, сценаристів. У фільмі є і романтична лінія, правда без ванільного неба і рожевих соплів. Інтрига у фільмі тримається до самого кінця, так що не засумуєте. Фільму всі п'ять балів.

Схожі фільми

комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
фантастика
комедії
мультики
пригоди
драми
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами
спортивні фільми
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами