128 ударів серця (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, мелодрами
КраїнаВеликобританія, США, Франція
У головних роляхЗак Ефрон, Уес Бентлі, Шайло Фернандес
Премʼєра
Бюджет$2 000 000
Збори$11 122 090
Декада2010-х
ДобіркиНайкращі фільми про навчання

Головний герой цього фільму — молодий хлопець на ім’я Коул. Він — ді-джей і багато часу витрачає на свій трек, намагаючись удосконалити його, щоб “підірвати” весь світ.

Досвідчений продюсер Джеймс вирішив дати Коулу шанс і взяти під своє крило, але ситуація ускладнюється тоді, коли головний герой закохується в дівчину Джеймса. Тепер Коулу прийдеться зробити нелегкий вибір — обрати кохання, старих друзів, чи кар'єру, про яку він так мріяв.

Коментарі

М

Я взагалі не у захваті від сюжету даної стрічки. Особисто для мене він нічого нового не приніс. Я побачив лише те, про що і так давно вже довідався, і взагалі в мене склалося таке відчуття, що аналогічну картину я вже колись давно бачив.

Б

Мене завжди цікавили саме ті стрічки, де головний герой намагається зробити свій вибір. Для мене є дуже важливим його вчинок, особливо якщо він відбувається на користь почутям та власної совісті. Рекомндую цю кінострічку до перегляду.

Ш

Упродовж сеансу наслухалася багато цікавої сучасної музики. Мабуть, це єдине, що мені припало до душі. Все інше мене не зацікавило. Сюжетна лінія здалася якоюсь недосконалою, а гра головних героїв - аж ніяк не порадувала. Такий собі фільм – ні про що.

С

Таку стрічку більше, ніж один раз, дивитися не має сенсу. Її можна було б віднести до фільмів, що створюють за гаслом: «Чи легко бути молодим?». На мій погляд, сюжет не цікавий, гра акторів теж не дуже приваблива та й гумор не зовсім легкий.

М

Відмінно провела час, чудове кіно, хороша музика, солодкий головний герой. У фільмі є все для хорошого суботнього вечора - любов, дружба. Легко буде дивитись, особливо людям творчим, фанатам сучасної музики. Дуже сподобався головний герой. Рекомендовано до негайного перегляду задля піднятті настрою.

Схожі фільми

драми
мелодрами
драми
мелодрами
драми
мелодрами
драми
мелодрами
драми
мелодрами
драми
мелодрами
пригоди
драми
мелодрами
сімейні фільми
фентезі
драми
кримінал
мелодрами
трилери