Еверест (2015) українською

Оцінка
Жанрибіографії, драми, історичні фільми, пригоди, спортивні фільми, трилери
КраїнаВеликобританія, Ісландія, США
У головних роляхДжейсон Кларк, Джош Бролін, Джейк Джилленгол, Сем Вортінгтон, Джон Гоукс, Майкл Келлі
Премʼєра
Бюджет$55 000 000
Збори$203 427 584
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиФільми, засновані на реальних подіях

Ні для кого не є секретом те, що найвищою точкою у світі є неприступна гора Еверест. Саме її мріють підкорити багато скелелазів.

Так, головний герой стрічки Едмунд Хілларі зібрав команду альпіністів, щоб наблизиться до своєї заповітної мрії. Але головне тут була не світова слава, яка прийшла б до нього після підкорення гори, а ті почуття, які довелося б пережити, всі пригоди і незвичайні ситуації в дорозі.

Чи вдалося групі піднятися на вершину Евересту і яка ціна їх вчинку, дізнаєтесь, подивившись дану стрічку.

Коментарі

А

Фільм дуже сподобався,раджу подивитись він дуже емоційний

М

Прекрасна стрічка! Після її перегляду багато що у власному житті переосмислив зовсім по-іншому. В першу чергу, це стосується дружніх стосунків та впевненості в тому, що найближче оточення здатне до серйозних та мужніх вчинків. До того ж у фільмі багато видовищних кадрів.

М

Високоякісна робота всього творчого колективу! Особливо мені сподобалася робота оператора, який подарував глядачеві такі незрівнянні краєвиди. Але хотілося, щоб у героїв було більше емоцій. Тоді б, мабуть, і посил від фільму був значно кращим.

Р

Мені завжди захоплюють фільми, де багато часу відводиться показу краєвидів. А тут така краса! До того ж, я у захваті від альпіністів – цих мужніх борців з природою. До того ж, і сюжет цікавий і заснований на реальних подіях.

О

Цікаіий захоплуючий гарна якість

Г

Чудовий фільм !

С

Фільм заради якого потрібно було створити спецефекти, стереоефекти й інші технології зйомок. Я реально занурився в процес сходження на найвищу точку в світі. Кожен момент фільму заворожує. Його варто дивитися заради самого гімалайського пейзажу, і не потрібно звертати увагу на стереотипність персонажів, це насправді не важливо, адже акторський склад дуже навіть смачний.

Схожі фільми

біографії
бойовики
драми
історичні фільми
пригоди
трилери
біографії
драми
пригоди
трилери
біографії
драми
історичні фільми
трилери
біографії
драми
пригоди
трилери
біографії
драми
історичні фільми
біографії
драми
комедії
спортивні фільми
бойовики
військові фільми
драми
історичні фільми
пригоди
трилери
біографії
драми
спортивні фільми