Заплати примарі (2015) українською

Оцінка
Жанридетективи, драми, трилери, жахи
КраїнаКанада
У головних роляхНіколас Кейдж, Сара Уейн Келліс
РежисерУлі Едель
Премʼєра
Збори$494 503
Декада2010-х

Один раз на рік на Хелловін межа між нашим світом і потойбіччям стає дуже тонкою, але люди на це не звертають уваги, і продовжують веселиться. Ось тільки професору Майку Колу зовсім не до святкувань - у нього викрали сина, і поліція нічим не може допомогти. Тоді батько бере справу у свої руки - він провів невелике розслідування і дізнався, що кожного року на Хелловін в Нью-Йорку зникають діти, їх забирають темні сили.

Щоб повернути свого сина, Майк вирішив відправитися по той бік темряви..

Але що йому доведеться там пройти, і чи зможе професор повернути маленького сина?

Коментарі

С

Вважаю, що той час, який я витратив на перегляд даного фільму, я міг провести набаго краще, і ще і задоволення від цього отримати. Замість цього, я подивися стрічку, а потім вийшов з кінозалу і майже відразу забув все те, про що там велася мова.

Э

Я б не сказав, що ця картина справила на мене дуже приємне враження. Таким надприроднім здався мені її сюжет. Але завдяки головним героям стрічки я зумів її додивится до самого закінчення, і на цьому все, що я можу сказати про дану картину.

М

Як на мене, так актори, що знімалися у стрічці «Заплати примарі», впоралися із ролями на всі 100%. Їм вдалося передати ту напругу, яку потребують події, де вони зайняті. Є проблема, є жахи і є те, що називається подоланням труднощів та перешкод. Дякую!

М

Щодо проблеми, яка стосується загрози життю дітей, вона для мене є болючою. Тому «Заплати примарі» для мене став фільмом справжніх жахів. Коли дивилася його, в мене виникали такі почуття, що все це відбувається зі мною. Було болісне це відчувати.

М

Мені не сподобався цей містичний фільм. Як на мене, то сюжет середньої якості. Хотілося, щоб жахи була жахами, а поведінка діючих осіб відповідала жанру. До того ж, і нового нічого цей фільм мені не дав.

С

Не скажу, що я фанат цього жанру – жанру жахів. Але пішла подивитися фільм тільки того, що полюбляю гру актора Ніколаса Кейджа. Пожалкувала. Стрічка зовсім не така, як мені здавалося. Сюжет нудний. Тому я ледве досиділа до фіналу.

В

Дуже нудно, дуже шаблонно, занадто передбачувано. Дивитися, якщо фанат Ніколаса Кейджа. Більше адекватних причин не бачу. Емоцій бурхливих не викликало, правда і плюватися сильно не хочеться. Акторам таке враження теж було нудно грати. Сюжет фільму напевно навмисно не доопрацьований. Фільм на тверду трієчку.

Схожі фільми

детективи
драми
трилери
жахи
детективи
драми
кримінал
трилери
жахи
детективи
драми
мелодрами
трилери
жахи
фентезі
драми
трилери
жахи
детективи
трилери
жахи
фентезі
детективи
драми
трилери
жахи
детективи
драми
кримінал
трилери
жахи
детективи
трилери
жахи