Дівчина без комплексів (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, комедії, мелодрами
КраїнаСША, Японія
У головних роляхБілл Гейдер, Брі Ларсон
Премʼєра
Бюджет$35 000 000
Збори$140 795 793
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиНайкращі комедії тільки для дорослих, Найкращі романтичні фільми до Дня Святого Валентина

Мила дівчина Емі живе без всяких там відносин вже дуже давно і щиро цьому рада. У свому звичному ритмі життя вона навіть почала дотримуватися ряду правил в поведінці з чоловіками. Щоб уникнути ускладнень. Одне з них, наприклад, ніяких повторних побачень! Але не завжди буває так, як ми хочемо. Ось і звичний ритм життя Емі порушився. Як журналістка великого чоловічого видання, вона повинна написати статтю про спортивного доктора Арона. Симпатичного, варто відзначити. Загалом, далі всі її правила і засади котяться один за одним. Залишається тільки вболівати за головну героїню, щоб це все було не дарма.

Коментарі

И

Мене здалося, що сюжет фільму був дуже затягнутим, тому мені було нудно, і я ледве дочекалася до його закінчення. До того ж я не полюбляю гумор щодо інтимних відносин. Тому я не збираюся рекомендувати глядачам дану стрічку до перегляду.

С

Я завжди віддаю всі свої симпатії картинам, які схожі на дану стрічку. На мою думку, вони допомагають людям радіти кожної миті життя і не зовлікати на якись там невдачі. Тому пропоную знайти вільну годину, щоб подивитися цей фільм.

М

Особливо приємно, що у цього фільму щасливий кінець. Мені фільм сподобався тим, що він веселий, легкий, має ненав’язливий зміст, а актори грають дуже добре. Я прекрасно відпочила і навіть не помітила, скільки часу провела за його переглядом.

М

Фільм добрий. В ньому багато гумору, але не весь він високоякісний. Сюжет цікавий, закінчується непередбаченими подіями. Досконало виписана за сценарієм драматична лінія. До того ж гра акторів непогана. Рекомендую переглянути у вільний час.

H

Довго думала, чи варто дивитись, а то занадто багато негативних відгуків наслухалась. Однак все-таки ризикнула. І знаєте - ані скільки не шкодую! Прикольна комедія. Нехай на один раз, але все ж час був проведений класно. Ну що ж поробиш, що зараз все не так, як було навіть 10 років тому.. Всі почуваються розкуто, і проживають своє життя як заманеться, але це вибір кожного з нас.

В

Жахливий фільм, після перших хвилин перегляду починає нудити. Є хороші тупі американські комедії, а є погані тупі американські комедії. Це найгірша тупа американська комедія. Ні сюжету, ні гумору, ні хоча б нормально акторського складу. Збочена пропаганда фемінізму. Романтичної історії у фільмі не сталося, все якось мляво. Нудно, не цікаво, не смішно.

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
мультики