Ультраамериканці (2015) українською

Оцінка
Жанрибойовики, комедії, трилери, фантастика
КраїнаСША, Швейцарія
У головних роляхДжессі Айзенберг, Крістен Стюарт, Тофер Грейс, Джон Легуізамо
Премʼєра
Бюджет$28 000 000
Збори$27 139 524
Декада2010-х
Реліз на DVD
ДобіркиФільми про шпигунів

Він - звичайний американський хлопчина, так думав про себе і сам Майк Хоуелл. Головний герой живе в невеликому містечку, працює в магазині, не будує якихось геніальних планів на майбутнє, і не вимагає від життя чогось більше, його все влаштовує. Тим більше, Майк хоче зробити пропозицію своїй дівчині.

Але одного разу до нього підійшла дивна жінка і щось таке незрозуміле почала говорити .. А потім злодії обчистили його машину, і Майку довелося їх вбити ... А потім невідомі викрали його дівчину, і головному герою доведеться врятувати її... А все тому, що у Майка Хоуелла є здібності, про які він не знав ..

Коментарі

Э

Деякі епізоди мені дуже сподобалися, і взагалі дивитися цю історію мені було легко. Але багато в ній є такого, на що немає сенсу звертати увагу. Вважаю, що цю картину можна подивитися не більше, ніж один раз і тільки тоді, коли маєте непаганий настрій.

М

Зрозуміло, що можна переглянути цю картину один раз, якщо взагалі немає чого робити. Тоді вона допоможе повністю відвлектися від проблем та насолоджуватися життям. Але для тих, кому потрібно поміркувати після сеансу, ця картина зовсіім не підходить.

С

На жаль, мені так і не довелося побачити головну ідею фільму. Взагалі, я не знайшов нічого нового, окрім звичних вже стрілянини та погонь. До того ж у стрічці багато вульгарної лексики. Вважаю, що цей фільм не заслуговує на увагу глядачів, що звикли міркувати над подіями картини.

C

Рекламу почула по радіо - перша думка: класно, треба подивитись. Але після перегляду не можу нічого хорошого сказати про фільм. І взагалі, що це було? Не можу навіть уявити, що хотіли передати режисери та сценарісти. Джессі Айзенберг мені так сподобався в "Ілюзії брехні", а тут... Вражень ніяких не залишося.

В

Перше питання після перегляду: а що хотіли цим сказати? Як комедія так собі, час у прірву. З захоплюючого тільки пара екшн сцен. Сюжет поїдений до дірок, чувак, який не просто чувак, а крутий спецагент, який був підготовлений колись давно і став тепер не потрібен і його необхідно прибрати. Припускав що буде смішно, помилився. Моторошно жалкував. Хіба, що не плакав. Краще не дивитися.

Схожі фільми

бойовики
комедії
кримінал
мелодрами
трилери
бойовики
комедії
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
детективи
комедії
кримінал
пригоди
трилери
фантастика
жахи
трилери
пригоди
комедії
бойовики
бойовики
пригоди
трилери
фантастика
фантастика
трилери
пригоди
мелодрами
бойовики
бойовики
комедії
трилери
бойовики
пригоди
трилери
фантастика