Цей незручний момент (2015)

Цей незручний момент (2015) українською
Дивитися онлайн безкоштовно

Оцінка
Жанрикомедії, мелодрами
КраїнаБельгія, Франція
У головних роляхВенсан Кассель, Франсуа Клюзе
Премʼєра
Збори$1 113 940
Декада2010-х
ДобіркиКращі фільми для душі з французьким акцентом, Кращі фільми для любителів сонця і тепла, 24 фільми про заборонене кохання

Любов ... Любов .. Любов .. Ну хто ж її не шукає ?! І не важливо, скільки тобі років - 18 або 42.

Це прекрасне почуття пізнали головні герої фільму «Цей незручний момент».

Отже, двоє друзів, Лорен і Антуан, яким трохи за 40, разом зі своїми 17-річними дочками, Марі і Луною, відправилися відпочивати на Корсику. Чоловіки всім задоволені, а ось дівчата - ні, адже без інтернету їм якось нуднувато. Але з часом Марі почала проводити час з однолітками, а Луна - загравати до тата друга.

Лоран чудово розуміє, що Антуан готовий вбити кожного, хто наважиться наблизитися до його донечки, а дівчину цей ох як веселить..

Додати новий коментар

Коментарі

У

Непогана стрічка з числа тих, які розповідають про любов. Взагалі мені не зовсім зрозуміла тема про зав’язування стосунків між дівчиною та дорослим чоловіком, але слідкувати за подіями стрічки мені все ж таки було дуже цікаво.

С

Мені здалося, що цю стрічку було відснято лише для того, щоб вона стала взірцем для молодих кінематографістів того, які фільми не має сенсу створювати та випускати у світ. Знімальній групі це вдалося. Хоча пару веселих епізодів в ній можна знайти та переглянути.

С

Цікаве і повчальне кіно. Є про що порозмислити!

М

Фільм виявився не цікавим. Все, про що розмовляють його герої, можна віднести до банальних теревенів. У всіх цих балачках зовсім немає сенсу. До того ж і гра акторів не є якісною. Незрозуміло, навіщо було вкладати такі гроші у створення фільму «Цей незручний момент»!

М

Із великим задоволенням переглянула цей фільм. У ньому в цікавій форму розповідається про взаємини між представниками різних поколінь. До того ж сюжету додає колориту те, що все це відбувається на узбережжі і є можливість ще раз нагадати собі про літній відпочинок.

К

Цікава інтерпретація взаємин батьків і дітей, і раптових палких підліткових почуттів до старшого товариша. Красиве узбережжя потішить око, а красиве тіло порадує особливо чоловічі очі. Заради красивого відзнятого кіно варто витратити все таки свій час і сісти його подивитися. Тим більше зима близько, а там таке чарівне літо, що можна навіть зігрітися.

Схожі фільми

драми
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами
біографії
драми
комедії
комедії
мелодрами
драми
комедії
мелодрами
комедії
мелодрами
мультики
пригоди
фентезі
комедії
мелодрами