Шульга (2015) українською

Оцінка
Жанридрами, спортивні фільми
КраїнаГонконг, США
У головних роляхДжейк Джилленгол, Рейчел МакАдамс, Форест Вітакер
РежисерАнтуан Фукуа
Премʼєра
Бюджет$30 000 000
Збори$91 970 827
Декада2010-х
Реліз на DVD

Дуже часто головним у житті є підтримка з боку близьких друзів. Це добре розумів головний герой фільму «Шульга» боксер Біллі Хоуп, адже що б не відбувалося в його житті, поруч завжди були дружина і дочка, і саме вони були його опорою.

Але одного разу все змінилося - бійка з суперником призвела до смерті дружини, а це розбило Хоупа ... Далі все тільки гірше .. Грошей на існування не було, батьківських прав позбавили, дочку забрали працівники соцслужби...

Тепер Біллі доведеться докласти максимум зусиль, щоб виправити ситуацію, але чи вдасться йому це?

Коментарі

Л

Як на мене, то цей фільм було зроблено на швидкоруч. Але головний герой мені спобобався на всі сто відсотків відразу, і я йому повністю повірила. Мені навіть здалося. що він хотів розповісти набагато більше, ніж йому було дозволено у кадрі.

М

Якщо бути зовсім відвертим, то цей фільм не можна назвати дуже вдалим. Але дивитися його можна тому, що в його основі лежить не проста історія про мужність людини та її вміння боротися за своє щасливе життя, незважаючи на всі негаразди долі.

Б

У фільмі все на потрібному рівні. Тут є драма, спорт та чоловіча мужність, яка здатна протистояти всім негараздам особистого життя. Музичний супровід у стрічці теж виглядає органічним. Мені стрічка сподобалася. Тому рекомендую усім її переглянути.

Л

Фільмів про бокс багато, моїм еталоном залишається навіки Рокі Бальбоа, але іноді все намагаюся знайти хоча б приблизно рівноцінну заміну. І в цілому, хоч фільм дуже передбачуваний, все досить таки не погано. Картина дуже навіть хороша, і не виникає відчуття, що вона затягнута, що як правило характерно для драм. Вражає гра головного героя, вражає. Варто дивитися навіть не фанатам боксу. Хороша драма, фільм через якийсь час захочеться переглянути.

Схожі фільми

біографії
драми
історичні фільми
пригоди
спортивні фільми
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
біографії
драми
спортивні фільми
драми
кримінал
трилери
біографії
драми
історичні фільми
кримінал
біографії
драми
спортивні фільми
бойовики
драми
трилери