Хітмен: Агент 47 (2015) українською

Оцінка
Жанрибойовики, кримінал, трилери, фантастика
КраїнаВеликобританія, Німеччина, США
У головних роляхРуперт Френд, Закарі Куінто, Кіран Хайндс, Томас Кречман
Премʼєра
Бюджет$35 000 000
Збори$82 347 656
Декада2010-х

Його звати Сорок Сім - генномодифікована людина, призначення якої - вбивати. Але, незважаючи на володіння спеціальними якостями, він не зміг виконати завдання щодо усунення важливого чиновника.

Сорок Сьомого зловила поліція і збирається допитувати, але головний герой сподівається на своє начальство, от тільки воно не планує щось робити, адже створення такої людини - це таємниця, про яку не має дізнатися людство.

Однак кілеру все-таки вдалося втекти, і тепер він хоче двох речей: помсти і зрозуміти своє походження. І тут Сорок Сьомому допоможе дочка одного з його творців...

Коментарі

И

Я фанатію від комп’ютерних ігор. Із задоволенням знайомлюся з новинками, що з’являються на ринку програмних продуктів. Тому ця стрічка була для мене цікавою. Але переглянувши її, я розчарувалася. Можна було щось більш вишукане зробити за мотивами улюблених ігор.

Б

Фільм непоганий і доволі видовищний. Також у ньому мені вдалося розпізнати змістовний сюжет. Музика та постановка боїв викликали тільки позитивні емоції. Дивилася стрічку легко, так як актори повністю впоралися зі своїм завданням та виглядали реалістичними.

H

Фільм норм. Ще раз переглядати його, звичайно, не буду, але місцями інтригуючий.

Z

Нова екранізація популярної компютерної гри вийшла дещо кращою за попередньо, проте до ідеалу ще дуже далеко. Взагалі знімати фільми по іграм дуже важко, а по культовим, яким являється хітмен, ще складніше. Справжні фанати завжди знайдуть до чого придертия. Але як для звичайного глядача, то фільм тягне на четвірку. Дві готини хорошо екшну із якісними спецефектами та бійками вам гарантовані.

H

Занадто ніжний головний герой, і це засмучує. Адже він холоднокровний вбивця, а не чуттєвий герой. Навіщо творці намагалися привнести в нього чуттєву сторону я не розумію, могли б заради інтересу з грою познайомиться. Замість перегляду фанатам ігри рекомендую сісти і пограти в неї, а не витрачати час на цю пародію

Схожі фільми

бойовики
драми
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
трилери
жахи
фантастика
бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
комедії
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
драми
кримінал
трилери
бойовики
драми
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
кримінал
трилери
фантастика
фентезі
бойовики
детективи
трилери