Ціна безсмертя (2015) українською

Оцінка
Жанрибойовики, трилери, фантастика
КраїнаСША
У головних роляхРаян Рейнольдс, Бен Кінґслі, Меттью Гуд, Віктор Ґарбер
РежисерТарсем Сінгх
Премʼєра
Бюджет$26 000 000
Збори$30 523 226
Декада2010-х

У майбутньому генна інженерія зайде так далеко, що безсмертя стане можливим. Можна буде просто імплантувати свою свідомість в молоде тіло. Але такого роду операції незаконні та проводяться підпільно, причому за великі гроші. Один дуже старий підприємець наважується на таку пересадку і отримує шанс на нове життя. Та як тільки він дізнається таємницю свого нового тіла, за ним починає полювати секретна служба. І її представники готові на все, лише б захистити інтереси своєї організації.

Коментарі

А

Вважаю, що ця історія є доволі цікавою, і тому сюжет картини захопив мене з перших кадрів. Дивитися стрічку мені було легко, і я не помітила як вона скінчилася. Я всім серцем співпереживала героям і сподівалася на те, що все в них буде добре.

Б

Взагалі цю картину один раз переглянути можна, так як окремі її епізоди є доволі цікавими. Але робити ставку на даний фільм, як такий, щоб отримати від нього справжнє задоволення, немає сенсу. Хоча я впевнений, що хтось може мати свою особливу думку.

Х

Я взагалі полюбляю мріяти майже про все. Зрозуміло, що в мене виникали думки і про вічне життя. Я подивився цю картину, і в мене з’явилося багато цікавих ідей щодо продовження життя людини. На мою думку, це є найважливішою задачею сьогодення.

М

Із самого початку мені сподобалося спостерігати за тим, що відбувається з головним героєм. Але пізніше я не побачив чогось такого, що б мене зачепило під час перегляду. Як завжди, погоні та стрілянина. А де ж спроба дати шанс глядачу трошки поміркувати?

М

Навіть і на мить не сумніваюся, що колись життя людини буде тривати упродовж нескінченого часу. Зовсім інша річ, потрібно це людині чи все ж таки ні. Тим не менше, фільм цікавий, серйозний, до того ж змушує переосмилювати свої вчинки.

М

Фауст на новий лад, головний герой під питанням, неоднозначні враження він залишив. А ось вчений лиходій прям вабив і навіть дуже порадував. В цілому фільм стандартний, з дуже хорошим і правильним головним героєм, які все робить вчасно і правильно, а от дружина головного героя дійсно змушує задуматися, а чого б від неї не піти. Можна дивитися, а можна і не дивитися, повірте не пошкодуєте.

Схожі фільми

бойовики
детективи
драми
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
детективи
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
детективи
кримінал
трилери
бойовики
комедії
кримінал
трилери
фантастика
бойовики
трилери
фантастика
бойовики
мелодрами
пригоди
трилери
фантастика
бойовики
вестерни
трилери
фантастика
бойовики
кримінал
трилери
фантастика
фентезі